12:45:32 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزمون شفاهی مسابقات سراسری قرآن کریم در زنجان آغاز شد/ رشد ۵۰ درصدی تعداد متسابقین
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از آغاز مرحله شفاهی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سطح این استان خبر داد. نورالله صفی‌لو، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار […]
آزمون شفاهی مسابقات سراسری قرآن کریم در زنجان آغاز شد/ رشد ۵۰ درصدی تعداد متسابقین

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از آغاز مرحله شفاهی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سطح این استان خبر داد.

نورالله صفی‌لو، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی هفته جاری آزمون شفاهی مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.
صفی‌لو با اشاره به اینکه دیروز یک‌شنبه ۱۳ اسفندماه دارالقرآن زنجان میزبان متسابقین در این مرحله بود، افزود: امروز دوشنبه ۱۴ اسفند در خدابنده، ۱۵ اسفندماه در طارم و ایجرود، ۱۶ اسفندماه در خرم‌دره و سلطانیه و روز ۱۷ اسفندماه در ابهر برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه به جز شهر زنجان در همه مناطق، فرهنگسرای ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان مربوطه میزبان متسابقین خواهد بود، تاکید کرد: امسال ۱۶۲۸ نفر در مرحله آزمون شفاهی مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که ویژه مقطه ابتدایی است، شرکت کردند که این تعداد بیش از ۵۰ درصد نسبت به تعداد متسابقین سال گذشته افزایش داشته است.
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر اینکه مسابقات قرآن امسال با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود، گفت: آزمون شفاهی شامل حفظ در اجزای مختلف آیات نورانی وحی و از حفظ یک جزء تا حفظ کل است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب