12:23:55 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی کارکنان خدمات شهری شهرداری زنجان به صورت شبانه روزی
همکاران شهرداری زنجان در مجموعه خدمات شهری مناطق به صورت شبانه روزی و بصورت همه جانبه در حوزه های خدمات رسانی حاضر هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به آمادگی شهردار زنجان در روزهای بارانی، گفت: یکی از اقداماتی که معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان انجام می‌دهد، […]
آمادگی کارکنان خدمات شهری شهرداری زنجان به صورت شبانه روزی

همکاران شهرداری زنجان در مجموعه خدمات شهری مناطق به صورت شبانه روزی و بصورت همه جانبه در حوزه های خدمات رسانی حاضر هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به آمادگی شهردار زنجان در روزهای بارانی، گفت: یکی از اقداماتی که معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان انجام می‌دهد، فعالیت در حوزه پاکسازی معابر است.

غلامحسن احمدی با اشاره به اینکه بیشترین حجم کاری شهرداری در این حوزه در روزهای برفی و بارانی است، افزود: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی هم اکنون نیز شهرداری آماده ارائه خدمات است.

خبر جدید  امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد

وی اظهارداشت: همکاران شهرداری زنجان در مجموعه خدمات شهری مناطق به صورت شبانه روزی و بصورت همه جانبه در حوزه های خدمات رسانی حاضر هستند.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان تصریح کرد: نیروهای شهرداری به ویژه پاک بانان خدوم و کارگران عزیز خدمات شهری در راس این خدمتگزاران و زحمت کشان آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

خبر جدید  افزایش 100درصدی تردد درمحورهای‎مواصلاتی استان‌زنجان

وی با بیان اینکه کارگران شهرداری به صورت روزانه از ساعات ابتدایی شب در حال پاکسازی مسیرهای اصلی ، خیابان ها، معابر و میادین شهر مشغول رفت و روب و تنظیف سطح شهر هستند، افزود: البته از مردم نیز می‌خواهیم همکاری لازم را با زحمت کشان شهر داشته باشند.

احمدی در ادامه به برنامه‌های آتی معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان برای مناسبت‌های پیش رو اشاره کرد و گفت: یکی از این مناسبت‌ها روز درخت و درختکاری است که طبق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی در این ایام انجام خواهد شد

خبر جدید  انقلاب اسلامی ایران ثمره حرکت حق طلبانه وعدالتخواهانه مردمی است

وی با اشاره به اینکه هر سال همزمان با این هفته غرص نهال در پارک‌های شهر انجام می‌شود، اضافه کرد: در این ایام شهرداری در همه معابر و خیابان‌ها اقدام به کاشت نهال می‌کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد