17:14:12 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمار طلاق در زنجان روند کاهشی دارد
به گزارش خبرنگار مهر،  مسیح الله سلطانی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان، افزود: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی و خشونت از اولویت‌های استان زنجان است.  وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر کاهش آسیب‌های اجتماعی تأکید زیادی دارند بنابراین باید دستگاه‌های متولی بر کاهش این امر مهم برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را داشته باشند.  […]
آمار طلاق در زنجان روند کاهشی دارد

به گزارش خبرنگار مهر،  مسیح الله سلطانی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان، افزود: کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی و خشونت از اولویت‌های استان زنجان است. 

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر کاهش آسیب‌های اجتماعی تأکید زیادی دارند بنابراین باید دستگاه‌های متولی بر کاهش این امر مهم برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را داشته باشند. 

خبر جدید  ضرورت هماهنگی سازمان های متولی در پیشبرد توسعه حمل و نقل عمومی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: طی سال گذشته ۸۶ برنامه بااعتبار ۲۰۰ میلیارد در استان زنجان اجرا شد و در سال جاری یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای اعتیاد، طلاق و سایر برنامه‌ها ازجمله مفاسد اجتماعی اختصاص‌یافته  و ۲۱۶ برنامه طی سال جاری در استان اجراشده است. 

سلطانی به روند طلاق  در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۸۸ آمار طلاق در زنجان روند صعودی داشته ولی در ۹ ماهه سال جاری نرخ طلاق در زنجان یک درصد کاهش دارد.

خبر جدید  حضور ۱۰۹ داستان‌نویس در جشنواره رضوی

وی ابراز کرد: یک درصد کاهش طلاق در استان باز هم خوب نیست و باید شاهد کاهش چشمگیر طلاق در استان باشیم. 

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان بابیان اینکه باید آموزش  مهارت‌های زندگی قبل از ازدواج توجه قرار گیرد، گفت: خوشبختانه طی سال جاری  مشاوره، توانمندسازی، مهارت آموزش و تربیت مربی موردتوجه قرارگرفته است.

سلطانی به تعطیلات عید نوروز اشاره کرد و افزود: دستورالعمل نوروزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ابلاغ شده و دستگاه‌های خدمات رسان در این زمینه ارزیابی می‌شوند و بازرسی‌ها نسبت به ارائه خدمات به مسافران نوروزی مدنظر قرار می گیرد. 

خبر جدید  رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح در استانها - ۱

وی  افزود: برای جذب گردشگر و زیبا جلوه دادن شهر زنجان باید دستگاه‌های متولی نسبت به جمع آوری متکدیان مساعدت لازم را داشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد