11:32:22 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آنچه که در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه حمايت مردم است
  خبرگزاري آريا- معاون مهندسي ناجا با اشاره به اينكه آنچه که ما در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه حمايت مردم عزيز است گفت : كلينيك ويژه كاركنان ناجا درشهرستان ابهر با اعتباري بالغ بر ۲۰ ميليارد ريال افتتاح شد . به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار ” […]
آنچه که در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه حمايت مردم است

 

آنچه که در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه حمايت مردم است

خبرگزاري آريا- معاون مهندسي ناجا با اشاره به اينكه آنچه که ما در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه حمايت مردم عزيز است گفت : كلينيك ويژه كاركنان ناجا درشهرستان ابهر با اعتباري بالغ بر ۲۰ ميليارد ريال افتتاح شد .
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار ” محمود زاده ” در مراسم  افتتاح کلينيک ويژه کارکنان ناجا در شهرستان ابهر كه با حضور سردار ” علي آزادي ” فرمانده انتظامي استان ، سردار ” سيد احمديان ” معاون بهداد ناجا ، فرماندار و مسئولان آن شهرستان برگزار شد اظهار داشت : خدا را شاکريم که در نظامي زندگي مي کنيم که نظام مردم سالاري ديني است.
وي با اشاره به اينکه نظام از مجموعه نهادهاي به هم پيوسته است اظهار داشت : کاري که امام خميني (ره ) انجام دادند اين بود که مجموعه اسلامي را به عنوان يک نظام نهادينه کردند يعني بر اساس خواست و راي مردم حکومت اسلامي را تشکيل دادند.
معاون مهندسي ناجا با تاکيد بر اينکه آنچه که ما در نظام مقدس جمهوري اسلامي داريم به واسطه مردم عزيز است تصريح کرد : روحانيت مردم عزيز را همراهي کردند و عامل اصلي ارتباط بين بخش مردمي و نظام مردم سالاري ديني هستند.
وي تاکيد کرد: اگر امروز در منطقه به عنوان يکي از ارکان اصلي برخوردار از امنيت و امنيت ساز  هستيم به خاطر  ايمان مردم است.
معاون مهندسي ناجا با تاکيد بر اينکه اگر نا آرامي هاي اخير مهار شد به دليل ايستادگي مردم بود بيان داشت : اگر ايمان مردم نبود در اين جايگاه قرار نمي گرفتيم.
سردار محمودزاده تأکيد کرد: در استان زنجان چندين پروژه ساخته شده است که بيش از ۴ هزار و ۴۸۶ متر مربع ، از جمله آنها کلانتري ۱۶ گلشهر ، پاسگاه زنجان، بيجار ، ابهر تاکستان و … است.
وي خاطرنشان کرد:بهداري نيروي انتظامي شهرستان ابهر با زير بناي هزار و ۱۰۰ متر مربع و تجهيز آن با اعتباري بالغ بر ۲۰ ميليارد ريال به همت خير گرامي مهندس ” باقرزاده ” افتتاح شد.

خبر جدید  روابط همکاری با پارک های علمی کشورهای همجوار خواهیم داشت

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد