12:30:55 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای عملیات راهیان نور وظیفه همگان است
اجرای عملیات راهیان نور تنها وظیفه سپاه و بسیج نیست بلکه همه سازمان ها باید در اجرای آن سهیم باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، جانشین سپاه استان زنجان در نشست خبری اعلام برنامه های راهیان نور عمومی سال ۱۳۹۶ با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: نکته کلیدی راهیان نور ایجاد زمینه […]
اجرای عملیات راهیان نور وظیفه همگان است

اجرای عملیات راهیان نور تنها وظیفه سپاه و بسیج نیست بلکه همه سازمان ها باید در اجرای آن سهیم باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، جانشین سپاه استان زنجان در نشست خبری اعلام برنامه های راهیان نور عمومی سال ۱۳۹۶ با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: نکته کلیدی راهیان نور ایجاد زمینه زیارت با معرفت است.

ابوالفضل طهماسبی افزود: باید به بعد منطقی، حماسی و بعد عاطفی در روایت گری راهیان نور در مناطق عملیاتی پرداخته شود.

وی اظهار داشت: امروز با توجه هجمه های دشمن، باید سبک زندگی شهدا به جامعه امروز انتقال بدهیم، راهیان نور وسیله ایی برای انتقال سبک زندگی شهدا به جامعه را فراهم کرده است.

خبر جدید  اولویت تامین سوخت روستایی با توجه به افت محسوس دمای استان

جانشین سپاه استان زنجان با اشاره به اردوهای راهیان نور دانشجویی، تصریح کرد: اردوهای دانشجویی از تاریخ ۱۶ تا ۲۴ اسفند ۹۶ برگزار می شود.

ابوالفضل طهماسبی با اشاره به عمومی ازتاریخ ۲۴ اسفند ۹۶تا ۱۳فروردین ۹۷  برگزار خواهد شد ، افزود: راهیان نور. ۱۲۰۰دانشجو در اردو های راهیان نور شرکت خواهند نمود که از این آمار ۵۰۰نفر خواهر و۷۰۰ نفر برادر می باشد.

خبر جدید  رشد 16 درصدی مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی استان در سال جاری

وی با اشاره به اینکه در راهیان نور امسال ایستگاه عکاسی ایجاد شده است، اظهار داشت: در راهیان نور امسال برای هر اتوبوس یک روحانی و راوی پیش بینی شده است.

جانشین سپاه استان زنجان گفت: به نمایش رزمی، بازدید از از یادمان والفجر ۸ ، هویزه،اروند ،عملیات رمضان، شلمچه، پخش کلیپ در اتوبوس از دیگر برنامه های که برای راهیان نور امسال پیش بینی شده است.

ابوالفضل طهماسبی با اشاره به خادمین شهدا افزود: یکی از کمیته ها، کمیته خادمین شهدا است که با استقبال بالایی برخوردار بوده و

خبر جدید  آغاز کشت کلزا دربزینه رود

بالای ۵۰ نفر ثبت نام شده است.

 جانشین سپاه استان زنجان با اشاره به اینکه  برای ساخت اردوگاه شهید باکری نیاز به همت مسؤلین استانی است، تصریح کرد: مسؤلین استانی مثل استان های دیگر باید پای کار بیایند و کمک کار سپاه انصارالمهدی(عج)  استان باشند زیرا که اردوی راهیان نور اردوی استانی است و صرفا برای سپاه نمی باشد.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب