12:15:49 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای ۸ طرح برای تامین آب شرب شهر هیدج
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در سفر به شهر هیدج و در حاشیه بازدید از تاسیسات آب این شهر با اشاره به تدوین ۸ طرح برای تامین آب شرب مورد نیاز شهر هیدج گفت: این طرح ها در کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت اجرا می شوند. به گزارش خبرنگار ایلنا از […]
اجرای  ۸ طرح برای تامین آب شرب شهر هیدج

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در سفر به شهر هیدج و در حاشیه بازدید از تاسیسات آب این شهر با اشاره به تدوین ۸ طرح برای تامین آب شرب مورد نیاز شهر هیدج گفت: این طرح ها در کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت اجرا می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد در برنامه کوتاه مدت برای تامین آب شرب شهر هیدج حفر و تجهیز یک حلقه چاه و خطوط انتقال مربوط به آن با مبلغ ۸ میلیارد ریال اجرا می شود.

خبر جدید  برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در امامزادگان شهرستان البرز

جزء قاسمی دیگر طرح مورد نیاز برای تامین آب شرب هیدج را تکمیل عملیات اجرای مخزن نیمه کاره موجود در این شهر اعلام کرده و گفت: برای اجرای این طرح ۱۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اجرای طرح های تله متری و تله کنترل تاسیسات هیدج با اعتبار ۲ میلیارد ریال را نیز یادآور شده و افزود: طرح اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در شهر هیدج نیز در راستای زون بندی و مدیریت فشار شبکه توزیع این شهر با ۸ میلیارد ریال ، دیگر طرح تامین آب شرب در شهر هیدج می باشد.

خبر جدید  سریال زندگینامه شهید دکتر مجید شهریاری تولید خواهد شد.

جزء قاسمی همچنین طرح تامین آب شرب مورد نیاز شهر هیدج در میان مدت را اجرای اصلاح و بازسازی شبکه توزیع اعلام کرده و افزود: این طرح با اعتباری افزون بر ۱۰ میلیارد ریال اجرایی خواهد شد.

به گفته این مسئول حفر،تجهیز و بهره برداری از یک حلقه چاه با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال و احداث یک باب مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی در شهر هیدج نیز از طرح های بلند مدت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان برای تامین آب شرب شهر هیدج است.

خبر جدید  تار و پود ایرانی

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این سفر از چاه های شماره  ۲ ، ۳و۴هیدج بازدید و از نزدیک در جریان روند آبرسانی در این شهر قرار گرفت.

حضور در نشست صمیمانه با کارکنان اداره آبفای هیدج نیز از دیگر برنامه‌های مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این سفر بود.کارکنان اداره آبفای شهر هیدج در این نشست مشکلات و نقطه نظرات خود را با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در میان گذاشتند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد