16:11:21 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث یادمان های شهدای گمنام در زنجان ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی ظهر یکشنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری زنجان، بر تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد. وی با بیان اینکه گزارش جامع از عملکرد استان زنجان در حوزه ایثار و شهادت وجود ندارد، ادامه داد: جمع‌بندی اساسی در این زمینه انجام‌شده است و باید هرسال اهداف و مسیرهای […]
احداث یادمان های شهدای گمنام در زنجان ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی ظهر یکشنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری زنجان، بر تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه گزارش جامع از عملکرد استان زنجان در حوزه ایثار و شهادت وجود ندارد، ادامه داد: جمع‌بندی اساسی در این زمینه انجام‌شده است و باید هرسال اهداف و مسیرهای رسیدن به اهداف و آسیب‌های موجود در جامعه موردتوجه باشد.

خبر جدید  طرح نظارت و بازرسی از بازار شب یلدا با قوت بیشتری اجرا می شود

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان بر سریع  احداث شدن موزه شهدا در استان زنجان تأکید کرد و افزود: باید در کمترین زمان این موزه احداث شود.

کرمی بر ضرورت احداث یادمان‌های شهدای گمنام تأکید کرد و گفت: در برخی از شهرستان‌ها باوجود قول‌هایی که داده‌شده یادمان‌ احداث نشده است.

وی افزود: بیش از ۲ هزار کار فرهنگی مرتبط با ایثار و شهادت در طول سال از سوی بسیج در استان زنجان انجام‌شده و باید این برنامه‌هابیشتر تقویت شود. 

خبر جدید  صادرات 18 هزار تن سیب زمینی از زنجان به عراق و روسیه

فرمانده سپاه استان زنجان بر ضرورت توجه به تهدیدات دشمن اشاره کرد و گفت: مبنای انقلاب، نظام و حکومت اسلامی است و باید به اهداف و آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری که ملاک اصلی است، توجه ویژه شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب