8:49:38 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار کوتاه از ویژه‌برنامه‌های قرآنی موسسه جنت‌الماوی
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی از اجرای سه برنامه با رویکرد قرآنی و مذهبی در این موسسه خبر داد. سمیه سلیمی، مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان کارگاه حلقه‌های تفسیری با حضور استاد حاج جواد اسماعیلی و با […]
اخبار کوتاه از ویژه‌برنامه‌های قرآنی موسسه جنت‌الماوی

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی از اجرای سه برنامه با رویکرد قرآنی و مذهبی در این موسسه خبر داد.

سمیه سلیمی، مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان کارگاه حلقه‌های تفسیری با حضور استاد حاج جواد اسماعیلی و با محوریت ۵ جلد کتاب زندگی با قرآن برای بانوان شرکت‌کننده در دوره‌های قرآنی این موسسه در حال برگزاری است که این کارگاه آموزشی در ۲۶ جلسه تعریف شده است.
 
سلیمی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی بازشناسی نقش رسانه در گسترش فرهنگ و آموزه‌های اخلاقی گفت: این کارگاه تخصصی برای بانوان مبلغ طلبه برگزار می‌شود که در کنار آن از بانوان شرکت‌کننده در دوره‌های قرآنی موسسه برای شرکت در این کارگاه دعوت شده است.
 
مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی تصریح کرد: این کارگاه روزهای ۴شنبه و ۵شنبه این هفته مصادف با ۱۴ و ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۵٫۳۰ به مدت دو ساعت در موسسه فرهنگی قرآنی باقرالعلوم جنب آستان مقدس امام‌‎زاده ابراهیم (ع) زنجان برگزار خواهد شد.
 
سلیمی از برگزاری دوره‌های آموزشی سبک زندگی اسلامی با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خبر داد و گفت: این دوره با عنوان زندگی به رنگ خدا است که طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته اواخر بهمن‌ماه سالجاری با حضور عموم بانوان علاقه‌مند برگزار خواهد شد.
 
مدیر موسسه قرآنی جنت‌الماوی با اشاره به اینکه این دوره در جوار بقاع متبرکه و مساجد برگزار خواهد شد، تاکید کرد: ۶ نفر از مربیان واجد شرایط در دوره آموزشی که در قم برگزار شد، شرکت کردند که این دوره‌ها را مربیگری خواهند کرد.
 
سلیمی با بیان اینکه ثبت‌نام از علاقه‌مندان برای حضور در این دوره آموزشی آغاز شده است، تصریح کرد: آموزش مهارت‌های زندگی، همسرداری، تربیت فرزند همچنین آموزش‌های قبل از ازدواج از جمله محورهای دوره سبک زندگی اسلامی هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد