12:50:33 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه الگوهای موفق در جذب قرآن‌آموزان موثر است
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر دارالقرآن شهر سجاس گفت: ارائه الگوهای موفق در رشته‌های مختلف قرآنی یکی از زمینه‌های جذب حداکثری مخاطبان و قرآن‌آموزان است. ماهرخ قاسمپور، مدیر دارالقرآن شهر سجاس در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: دارالقرآن شهر سجاس از یک سال گذشته فعالیت خود را در زمینه آموزش رشته‌های متعدد قرآنی آغاز […]
ارائه الگوهای موفق در جذب قرآن‌آموزان موثر است

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر دارالقرآن شهر سجاس گفت: ارائه الگوهای موفق در رشته‌های مختلف قرآنی یکی از زمینه‌های جذب حداکثری مخاطبان و قرآن‌آموزان است.

ماهرخ قاسمپور، مدیر دارالقرآن شهر سجاس در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: دارالقرآن شهر سجاس از یک سال گذشته فعالیت خود را در زمینه آموزش رشته‌های متعدد قرآنی آغاز کرد و در حال حاضر دوره‌های حفظ، صوت و لحن، تجوید، روخوانی و روانخوانی برای رده‌های سنی مختلف در این دارالقرآن به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در آغاز فعالیت این دارالقرآن تنها دو نفر نیرو در نظر گرفته شدند، افزود: به دلیل استقبال خوب مخاطبان با کمبود نیرو مواجه هستیم و با توجه به اینکه این دارالقرآن تحت نظر آموزش و پرورش فعالیت دارد، با پیگیری‌های صورت گرفته از سال آینده ۴ نیروی جدید نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد.
قاسمپور با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ دانش‌آموز در مقاطع مختلف، ۴۰ نفر از بانوان و ۲۵ نونهال ۳ تا ۶ سال در دوره‌های قرآنی این موسسه شرکت دارند، گفت: این دارالقرآن در یک خانه سازمانی فعالیت دارد و تلاش شده تا از حداقل امکانات، نهایت استفاده را در جهت ارائه آموزش‌های قرآنی داشته باشیم.
مدیر دارالقرآن شهر سجاس با تاکید بر اینکه بهترین تبلیغ برای جذب قرآن‌آموز، عامل به قرآن بودن از سوی مربیان است، تاکید کرد: نباید قرآن آموختن را سخت جلوه داد. زیرا بسیاری از مخاطبان زمانی که الگوهای موفق در رشته‌های مختلف قرآنی را می‌بینند و از تجربیات آنها آگاه می‌شوند با رغبت بیشتری در دوره‌های آموزشی حاضر می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد