12:21:30 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه تسهیلات جدید بخش تولید و رونق صنعت با وصول معوقات بانکی
وصول معوقات بانکی این امکان را فراهم می کند که در قالب ارائه تسهیلات جدید بخش تولید در زمینه کشاروزی و صنعت رونق یابد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر بخشش جرایم وام های بانکی گفت: در سال جاری مصوبه مجلس […]
ارائه تسهیلات جدید بخش تولید و رونق صنعت با وصول معوقات بانکی

وصول معوقات بانکی این امکان را فراهم می کند که در قالب ارائه تسهیلات جدید بخش تولید در زمینه کشاروزی و صنعت رونق یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر بخشش جرایم وام های بانکی گفت: در سال جاری مصوبه مجلس در خصوص بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان بود اما با پیشنهاد و تلاش نمایندگان، مجلس مصوبه ای داشت که بر این اساس، فعالان اقتصادی برای تسویه بدهی های بانکی تشویق می شوند.     

خبر جدید  طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود

علی وقف‌چی افزود: براساس مصوبه مجلس، تمامی کسانیکه بدهی بانکی خود به موسسات مالی و بانک ها را تا پایان شهریور سال ۹۷ تسویه کنند، تسویه مالی براساس قرارداداولیه و بدون اخذ جریمه دیرکرد انجام می شود.

وی اظهار داشت: باید توجه داشت از نظر شرعی دریافت منهای قرارداد اولیه و سود حاصل از آن، ربا تلقی می شود و امیدواریم با الحاقیه ی امروز به تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ که مصوب شد، فرصتی فراهم شود تا موسسات مالی و بانک ها بتوانند بدهی ها معوق خود را وصول کنند.

خبر جدید  مکانیزه شدن بودجه انضباط مالی را به دنبال دارد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وصول معوقات بانکی این امکان را فراهم می کند که در قالب ارائه تسهیلات جدید بخش تولید در زمینه کشاروزی و صنعت رونق یابد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدوارم دریافت کنندگان وام و همچنین موسسات مالی و اعتباری بتوانند از فرصتی که مصوبه مجلس برای تسویه وام ها فراهم کرده است بتوانند استفاده کنند.

خبر جدید  ۶۰۰میلیاردتومان برای خرید گندم به کشاورزان زنجانی اختصاص می‌یابد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد