12:51:53 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه ۲ هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی
گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ارائه ۲ هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان امروز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت، تعمیر و […]
ارائه ۲ هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی

گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ارائه ۲ هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان امروز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت، تعمیر و به‌سازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل منابع داخلی این نهاد و کمک‌های خیران از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است.
صفری گفت: رسالت کمیته امداد به عنوان زیر مجموعه‌ای از بیت ولایت و به عنوان معین دولت در حوزه محرومیت‌زدایی، توجه و کمک به رفع فقر و محرومیت از جامعه به‌ویژه مناطق محروم است.
وی با بیان اینکه تامین مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از اولویت‌های اصلی این نهاد  است، افزود: از ابتدای امسال تا کنون دو هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن  توسط کمیته امداد استان زنجان به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: از مجموع خدمات مسکن ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دو هزار و ۳۰ مورد درقالب تعمیرات کلی و جزئی، ساخت ۱۸۳ سرویس بهداشتی و خرید یا ساخت ۲۵۴ مسکن بوده است .
صفری با اشاره به اینکه از مجموع مسکن ساخته شده یا خریداری شده برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال  ۱۷۳ مسکن در ایام دهه فجر به بهره‌برداری رسیده و تحویل جامعه هدف این نهاد شده است، گفت: ۸۱ واحد مسکن مددجویی نیز در حال ساخت یا مرحله اتمام است که برنامه‌ریزی شده است تا پایان امسال تحویل خانوارهای مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد