9:49:48 - جمعه 29 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتقا طرح هتلینگ بیش از ۶۰ درصد فضاهای بستری بیمارستان‌های تامین اجتماعی زنجان
مدیر درمان استان زنجان درجلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، گفت: در بیش از ۶۰ درصد فضاهای بستری بیمارستان‌های تامین اجتماعی در استان زنجان طرح ارتقاء هتلینگ عملیاتی شده است. شعار سال: هشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مدیران دستگاه‌ها به میزبانی مدیریت درمان […]
ارتقا طرح هتلینگ بیش از ۶۰ درصد فضاهای بستری بیمارستان‌های تامین اجتماعی زنجان

مدیر درمان استان زنجان درجلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، گفت: در بیش از ۶۰ درصد فضاهای بستری بیمارستان‌های تامین اجتماعی در استان زنجان طرح ارتقاء هتلینگ عملیاتی شده است.

شعار سالهشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مدیران دستگاه‌ها به میزبانی مدیریت درمان استان زنجان امروز چهارشنبه ۶ دی‌ماه تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مدیر درمان استان با تشریح فعالیت‌های درمان تامین اجتماعی گفت: یکی از مهمترین فعالیت‌هایی که در بیمارستان امام حسین(ع) زنجان بعنوان تنها بیمارستان استان انجام می‌شود موضوع زایمان در آب است.

خبر جدید  فیلم/دیدار و گفت‌وگوی صمیمی با مردم به مناسبت آغاز هفته دولت

محمدی در این باره افزود: امروزه زایمان در آب جزو پیشرفته‌ترین تکنیک‌های زایمان با کمترین خطرات و عارضه برای مادران باردار در سطح وسیع است که در سه سال گذشته تعداد این زایمان‌ها به بیش از ۴۰۰۰ مورد رسیده است.

محمدی همچنین کاهش زایمان‌های سزارین را از شاخص‌های مهم توسعه کشور برشمرد و اظهار داشت: خوشبختانه این شاخص در بیمارستان‌های تامین اجتماعی زنجان با فرهنگ سازی‌هایی که صورت گرفته به بیش از ۲۹ % کاهش یافته که بیمارستان امام حسین (ع) بعنوان تنها بیمارستان در این خصوص، از وزیر محترم بهداشت لوح تقدیر دریافت کرده است.

خبر جدید  افزایش قیمت نهاده‌ها مشکل عمده صنعت مرغ زنجان

مدیر درمان استان بااشاره به روند رو به رشد نهضت IT در سازمان تصریح کرد: خدمات الکترونیک و غیر حضوری ظرف ۴ سال گذشته در سازمان توسعه بسیار ملموسی داشته و از آن جمله موضوع حذف دفترچه های درمانی و نظام ارجاع داخلی بیماران است که استان زنجان در هر دو بعنوان استان موفق و پایلوت بود.

این مقام مسئول طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی را از مهمترین اقدامات سازمان در سال جاری خواند و افزود: بیش از ۱۶۵۰ متر مربع یعنی ۶۰ % فضاهای بستری بیمارستان‌های تامین اجتماعی در استان زنجان طرح ارتقاء هتلینگ عملیاتی شده که در ایام الله دهه مبارک فجر امسال رسماٌ افتتاح خواهد شد.

خبر جدید  اولویت امروز، تلاش برای گذر از تنگناها باشد

گفتنی است، یوسفی رئیس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با ارائه توضیحاتی پیرامون ارزیابی فضای عمومی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت رفاه در استان، از کسب امتیار بالا توسط مدیریت درمان استان تشکر و قدردانی کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۵۷۵۸۲۹، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد