9:59:02 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارزش معاملات بورس زنجان ۲۹ درصد افزایش یافت
مدیر بورس منطقه‌ای زنجان با اشاره به رشد ۲۹ درصدی ارزش معاملات بورس در آذرماه گفت: حجم سهام معامله شده از ۲۹۱ میلیون سهم در آبان ماه به ۳۸۸ میلیون سهم در آذرماه رسید. شعار سال: مهرداد محبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درزنجاناظهار داشت: در ۲۰ روز کاری آذرماه ارزش معاملات بورس استان زنجان در […]
ارزش معاملات بورس زنجان ۲۹ درصد افزایش یافت

مدیر بورس منطقه‌ای زنجان با اشاره به رشد ۲۹ درصدی ارزش معاملات بورس در آذرماه گفت: حجم سهام معامله شده از ۲۹۱ میلیون سهم در آبان ماه به ۳۸۸ میلیون سهم در آذرماه رسید.

شعار سال: مهرداد محبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درزنجاناظهار داشت: در ۲۰ روز کاری آذرماه ارزش معاملات بورس استان زنجان در مقایسه با آبان سال ۹۶، ۲۹ درصد افزایش یافت و به ۸۴۳ میلیارد ریال رسید.

وی رشد حجم سهام معامله شده در ۲۰ روز کاری آذر نسبت به آبان ماه را همراه با ۳۳ درصد افزایش خواند و گفت: حجم سهام معامله شده از ۲۹۱ میلیون سهم به ۳۸۸ میلیون سهم رسید.

خبر جدید  استان زنجان به عنوان پایلوت تولید محصولات سالم در کشور انتخاب شد

مدیر بورس منطقه‌ای زنجان تصریح کرد: شاخص کل بورس در پایان آذرماه ۹۶ در مقایسه با آبان ماه ۹۶، به میزان ۶ هزار و ۷۳۴ واحد برابر با ۷ درصد افزایش یافت و از رقم ۸۸ هزار ۷۷۴ واحد فراتر رفته و رقم ۹۵ هزار و ۵۰۸ واحد را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ارزش معاملات بورس از ابتدای سال ۹۶ تا انتهای آذرماه افزون بر ۶ هزار و۶۵۷ میلیارد ریال بوده است ابراز کرد: در این مدت بیش از ۳ میلیارد و ۴۶۸ میلیون سهم مورد معامله قرار گرفته است.

خبر جدید  برگزاری یادواره غواصان دریادل عملیات کربلای ۴ و ۵ گردان ولیعصر (عج)

محبی با اشاره به گسترش فرهنگ سهامداری و دسترسی شهروندان به بازار سرمایه بیان کرد: در حال حاضر ۲۶ نود معاملاتی فعال در بورس منطقه‌ای زنجان موجود است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش سهام خرید و فروش شده تا پایان آبان ماه نیز در بورس استان زنجان ۵ هزار و ۸۰۹ میلیارد ریال ثبت شده است.

خبر جدید  برنامه ریزی صداوسیمای مرکز زنجان برای عید غدیرخم

مدیر بورس منطقه‌ای زنجان با اشاره به اینکه شاخص بورس در آبان ماه امسال نیز نسبت به سال گذشته رشد یافته است عنوان کرد: این شاخص در آبان سال ۹۵، ۷۹ هزار و ۲۷۸ گزارش شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۱دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۱۶۹۶۹، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد