11:39:10 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از کارت‌های شهروندی استقبال مطلوب شده است
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان: از تابستان امسال صدور کارت‌های شهروندی به منظور حذف پول آغاز شده و استقبال از آن نیز مطلوب بوده است.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان گفت: مبالغ کرایه رانندگان در صورت استفاده از دستگاه “پُز”، ۲۴ ساعته […]
از کارت‌های شهروندی استقبال مطلوب شده است

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان:

از تابستان امسال صدور کارت‌های شهروندی به منظور حذف پول آغاز شده و استقبال از آن نیز مطلوب بوده است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان گفت: مبالغ کرایه رانندگان در صورت استفاده از دستگاه “پُز”، ۲۴ ساعته به حساب رانندگان انتقال داده می‌شود.

منیژه ناظری با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط شهرداری زنجان بحث الکترونیکی کردن امور است، افزود: کاربردی کردن کارت‌های شهروندی یکی از راه‌ها به سمت الکترونیکی شدن و حذف پول است.

خبر جدید  امروز زمان استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور است

وی اظهارداشت: از تابستان امسال صدور کارت‌های شهروندی به منظور حذف پول آغاز شده و استقبال از آن نیز مطلوب بوده است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۲ هزار کارت شهروندی در زنجان به فروش رفته است، تصریح کرد: در همین راستا همه اتوبوس‌ها و البته یک هزار دستگاه تاکسی به دستگاه کارتخوان مجهز شده است.

خبر جدید  راه یابی بانوی زنجانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری

ناظری با اشاره به اینکه در آینده نزدیک همه تاکسی‌ها که طبق اعلام سازمان تاکسیرانی ۲ هزار و ۳۰۰ عدد است، به دستگاه کارتخوان مجهز خواهند شد، گفت: در این زمینه فراخوان داده شده و دستگاه نیز به اندازه لازم تهیه شده است.

وی با بیان اینکه مبالغ کرایه‌ها بدون کم و کاست و بدون کسر هیچ مبلغی به حساب مالکان تاکسی و اتوبوس‌ها واریز می‌شود، تصریح کرد: در روزهای عادی در مدت ۲۴ ساعت مبالغ به حساب رانندگان انتقال داده می‌شود، مگر اینکه روز تعطیل باشد.

خبر جدید  کاهش تخلفات رانندگی با دوربین های ثبت تخلف سرعت

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد