20:28:25 - چهارشنبه 11 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استانداردهای لازم را برای مدیران آموزشگاه ها تعریف کنیم
زنجان-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با اشاره به اینکه بایدبرای مدیران آموزشگاه‌ها استانداردهای لازم را تعریف کنیم، گفت: از دغدغه‌های آموزش و پرورش کمبود سرویس بهداشتی است.
استانداردهای لازم را برای مدیران آموزشگاه ها تعریف کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام طهماسبی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش محل آموزش و پرورش استان زنجان، با تاکید بر اینکه امروز زمان آن فرا رسیده است که برای مدیران آموزشگاه‌ها استانداردهای لازم را تعریف کنیم،افزود: بی‌تردید یکی از دغدغه‌هایی که از گذشته تا به امروز آموزش و پرورش با آن دست به گریبان بوده، موضوع کمبود سرویس‌های بهداشتی است که این خود می‌تواند مشکلاتی را برای دانش‌آموزان به دنبال داشته باشد.

خبر جدید  عملیات رسانه‌ای دشمن علیه ایران بیشتر شده است

وی با اشاره به اینکه امسال برای این موضوع ۵ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است تا این دغدغه برای همیشه برچیده شود، اظهار کرد: در همین راستا اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای رفع کمبود سرویس‌های بهداشتی مدارس استان هزینه شد تا دانش‌آموزان از این حیث کمتر دچار ضربات روحی و جسمی شوند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با یادآوری اینکه میزان اعتبار اختصاص یافته برای این موضوع در سال گذشته یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بوده است، خاطرنشان کرد: در مجموع ۳ میلیارد ریال برای این موضوع تخصیص داده شده است. طهماسبی ابراز کرد: در استان زنجان عملکرد آموزش و پرورش در ارتقای کیفی آموزش بسیار خوب است.  کد خبر ۴۷۱۶۱۶۷
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اجرای طرح«گالری-شهر و گالری-جاده» طی دهه فجر در زنجان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب