10:18:39 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان زنجان تاحدودی تنش آبی را پشت سر گذاشت
احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه میزان بارش‌ها در فصل پاییز در استان زنجان ۴۰ میلی‌متر بود که  بارش بسیارکمی بوده و با خشک‌سالی شدید مواجه بودیم، افزود: انتظار داشتیم به‌صورت نرمال درمجموع در فصل پاییز ۸۶ میلی بارش در استان ثبت شود.  وی با اشاره به اینکه در فصل پاییز با کاهش ۵۵ درصدی بارش‌ها در استان زنجان مواجه بودیم، ادامه داد: در بهمن‌ماه بارش‌های خوبی […]
استان زنجان تاحدودی تنش آبی را پشت سر گذاشت

احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه میزان بارش‌ها در فصل پاییز در استان زنجان ۴۰ میلی‌متر بود که  بارش بسیارکمی بوده و با خشک‌سالی شدید مواجه بودیم، افزود: انتظار داشتیم به‌صورت نرمال درمجموع در فصل پاییز ۸۶ میلی بارش در استان ثبت شود. 

وی با اشاره به اینکه در فصل پاییز با کاهش ۵۵ درصدی بارش‌ها در استان زنجان مواجه بودیم، ادامه داد: در بهمن‌ماه بارش‌های خوبی در استان صورت گرفت که مجموع بارش‌ها در این بازه زمانی ۷۵ میلی‌متر بوده که ۲.۵ برابر نرمال بوده است. 

خبر جدید  ارتقای کیفیت زندگی برای افراد معلول با مناسب‌سازی فضاهای شهری

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: در استان  زنجان از اول مهرماه سال جاری تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۲۸ میلی بارندگی ثبت‌شده بااینکه نسبت به نرمال ۱۰ درصد کاهش دارد ولی خشک‌سالی شدید که در استان حاکم بوده رفع شده است.

یاغموری گفت: میزان بارش نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ میلی افزایش دارد چراکه در سال گذشته میزان بارش‌ها در استان در این بازه زمانی ۱۱۲ میلی‌متر بود.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان ابراز کرد: در اسفندماه بارش  نرمالی برای استان زنجان پیش‌بینی‌شده و با افزایش نسبی دما مواجه خواهیم بود که در این میان باز بحث مدیریت منابع و صرفه‌جویی باید مدنظر قرار گیرد.

خبر جدید  برخورد قطار با لدر در محور زنجان با 3 زخمی

یاغموری با بیان اینکه خوشبختانه با بارش های بهمن ماه سالجاری استان زنجان تا حدودی تنش آبی را پشت سر گذاشته است، افزود: پائیز امسال ۵۵ درصد کاهش بارش را که در استان داشتیم.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان تصریح کرد: استان زنجان ازنظر اقلیمی  جزو مناطق خشک و نیمه‌خشک است و می‌طلبد که مدیریت مصرف آب مدنظر قرار گیرد.

خبر جدید  برگزیدگان جشنواره قرآنی طیبات در زنجان معرفی شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد