16:45:07 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان زنجان زیرساخت لازم برای توسعه کشت گلخانه ای را دارد
به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه کشاورزی در محل جهاد کشاورزی استان زنجان، افزود: در استان زنجان  بیش از ۹۰ واحد گلخانه‌ای وجود دارد و تعداد این گلخانه‌ها طی سال‌های آینده افزایش می‌یابد. وی اظهار کرد: استان زنجان زیرساخت لازم برای توسعه کشت گلخانه‌ای را دارد و در راستای رسیدن […]
استان زنجان زیرساخت لازم برای توسعه کشت گلخانه ای را دارد

به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه کشاورزی در محل جهاد کشاورزی استان زنجان، افزود: در استان زنجان  بیش از ۹۰ واحد گلخانه‌ای وجود دارد و تعداد این گلخانه‌ها طی سال‌های آینده افزایش می‌یابد.

وی اظهار کرد: استان زنجان زیرساخت لازم برای توسعه کشت گلخانه‌ای را دارد و در راستای رسیدن به هدف تولید محصول سالم گلخانه‌ای، از بخش خصوصی حمایت می‌شود.

خبر جدید  ۸ مرکز فعال دانشگاه علمی کاربردی زنجان پذیرش دانشجو دارد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: حوزه کشاورزی  یک ابزار هم در توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار در استان زنجان است و  این استان در بحث تولید محصولات گلخانه‌ای در کشور جایگاه بسیار خوبی دارد.

جعفری تأکید کرد: تولید محصولات گلخانه‌ای یک روش نوین است که باعث افزایش کیفیت محصول تولیدی، افزایش صادرات، صرفه‌جویی در مصرف آب، استفاده از اراضی غیرقابل کشت با سیستم هیدرویونیک  می‌شود.

خبر جدید  جوانان سرمایه‌های اصلی نظام اسلامی هستند

وی افزود: سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در راستای افزایش اشتغال در استان حمایت لازم از فارغ‌التحصیلان کشاورزی و بانوان را دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان  به زیرساخت‌های توسعه کشت محصولات گلخانه‌ای در استان زنجان خبر داد و یادآور شد: سازمان جهاد کشاورزی به متقاضیانی که اقدام به کشت محصولات گلخانه‌ای کنند تسهیلات ارائه می‌دهد.

خبر جدید  هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در زنجان برگزار می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد