13:49:31 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده از آب خام برای آبیاری فضای سبز در زنجان ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد رفیعی ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته منابع طبیعی در محل سالن اداره کل جهاد کشاورزی استان زنجان، با بیان اینکه توسعه فضای سبز شهر زنجان مطابق با طرح تفصیلی شهر زنجان انجام می‌شود، افزود: توسعه فضای سبز مطابق با طرح تفصیلی صورت می‌گیرد.  وی اظهار کرد: باید […]
استفاده از آب خام برای آبیاری فضای سبز در زنجان ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد رفیعی ظهر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته منابع طبیعی در محل سالن اداره کل جهاد کشاورزی استان زنجان، با بیان اینکه توسعه فضای سبز شهر زنجان مطابق با طرح تفصیلی شهر زنجان انجام می‌شود، افزود: توسعه فضای سبز مطابق با طرح تفصیلی صورت می‌گیرد. 

وی اظهار کرد: باید توسعه فضای سبز شهری در همه نقاط شهر به‌صورت مناسب  انجام شود و در این میان توسعه فضای سبز با الزامات موجود در خصوص وضعیت آب صورت می‌گیرد.

خبر جدید  سرمایه‌گذاری مناسب در زمینه قرآن انجام نشده است

مدیرعامل سازمان سیما و فضای سبز شهری زنجان بر استفاده از آب خام برای آبیاری فضای سبز اشاره کرد و افزود: آبیاری فضای سبز ۹۰ درصد با آب خام است و کمتر از ۱۰ درصد آب شرب است که درصدد این هستیم که این میزان را کاهش بدهیم و استفاده از آب خام برای آبیاری فضای سبز در زنجان ضروری است.

خبر جدید  ناشنوایی مادرزادی قابل درمان است

رفیعی ابراز کرد: انواع درختان و گونه‌های گیاهی متناسب با اقلیم در شهر زنجان استفاده می‌شود و دستگاه‌های اجرایی برای هرس درختان داخل سازمان خود با شهرداری مکاتبه لازم را داشته باشند.

وی بر توسعه فضای سبز در شهر زنجان تأکید کرد و افزود: شهرداری بر توسعه عادلانه فضای سبز در مناطق مختلف شهر زنجان تأکید دارد.

خبر جدید  تشریح برنامه های هفته دولت در شهرستان مرند

مدیرعامل سازمان سیما و فضای سبز شهری زنجان تصریح کرد: توجه به توسعه فضای سبز باعث ارتقای سلامتی مردم و محیط‌زیست می‌شود و در سال‌های آینده میزان فضای سبز شهری زنجان افزایش می‌یابد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد