10:14:05 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده از ظرفیت‌ فضای مجازی در ترویج امربه‌معروف ونهی از منکر
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، بر تقویت و ترویج  امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه تأکیدکرد و افزود:  تحقق این امر در جامعه نیازمند عزم همگانی است.  وی بر لزوم همکاری و ایجاد فضای همکاری و همفکری بین مسئولین دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: حسن ظن مهم‌ترین راهبرد در ترویج امربه معروف و نهی از منکر است.  […]
استفاده از ظرفیت‌ فضای مجازی در ترویج امربه‌معروف ونهی از منکر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، بر تقویت و ترویج  امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه تأکیدکرد و افزود:  تحقق این امر در جامعه نیازمند عزم همگانی است. 

وی بر لزوم همکاری و ایجاد فضای همکاری و همفکری بین مسئولین دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: حسن ظن مهم‌ترین راهبرد در ترویج امربه معروف و نهی از منکر است. 

خبر جدید  سپاه از جنس خود انقلاب و مولود انقلاب است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان  بابیان اینکه تبیین تهدیدات و فرصت‌های فضای مجازی موردتوجه قرار گیرد، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج امربه‌معروف و نهی از منکر بسیار مهم است و در این راستا باید برنامه‌ریزی این امر مهم در دستور کار قرار گیرد. 

خاتمی بر تلاش همگانی ترویج و تبیین امربه‌معروف و نهی از منکر تأکید کرد و یاد آور شد:  فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر رسالت همگانی است و در این مسئولین بر این امر مهم اهتمام جدی داشته باشند.

خبر جدید  یادداشت .... یک روایت ساده

وی گفت: دستور مقام معظم رهبری تذکر لسانی است و  برای تحقق این امر مهم تذکر لسانی موردتوجه قرار گیرد. 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان تصریح کرد: انسان  موجودی اجتماعی است و امربه‌معروف و نهی از منکر امری فطری است و همه آحاد جامعه در برابر فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر مسئول هستند و همه آحاد مختلف جامعه باید نسبت به این امر مهم حساسیت ویژه‌ای باید داشته باشند.

خبر جدید  اجرای بیش از ۶۷ ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت

خاتمی بر ترویج امر به معرف ونهی از منکر در جامعه اشاره کرد و افزود: ترویج این امر مهم وظیفه همگانی است و مختص فرد و نهاد خاصی نیست.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد