15:38:33 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقبال خوبی از سرمایه گذاری درحوزه برق استان زنجان صورت می گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، بهمن الله مرادی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل شرکت برق منطقه ای زنجان به ورود سرمایه‌گذار داخلی و خارجی  به استان زنجان اشاره کرد و افزود: شرکت برق منطقه‌ای زنجان استقبال لازم از سرمایه‌گذاران را دارد و هر سرمایه‌گذاری بیاید مشکلی نداریم.  وی اظهار کرد:  در راستای توسعه استان زنجان باید برنامه‌هایی که […]
استقبال خوبی از سرمایه گذاری درحوزه برق استان زنجان صورت می گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن الله مرادی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل شرکت برق منطقه ای زنجان به ورود سرمایه‌گذار داخلی و خارجی  به استان زنجان اشاره کرد و افزود: شرکت برق منطقه‌ای زنجان استقبال لازم از سرمایه‌گذاران را دارد و هر سرمایه‌گذاری بیاید مشکلی نداریم. 

وی اظهار کرد:  در راستای توسعه استان زنجان باید برنامه‌هایی که از قبل بوده از سر گرفته شود و نقاط قوت تقویت شود و در این میان توجه به همدلی باعث ایجاد فضایی پویا در شرکت می‌شود و برای توسعه سرمایه‌گذاری در استان زنجان باید زیر ساخت‌ها برای حضور سرمایه‌گذار فراهم شود.

خبر جدید  از لباس هیئت والیبال استان زنجان با نماد آهو رونمایی شد

اله مرادی به‌ضرورت فراهم کردن فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان زنجان اشاره کرد و یاد آور شد: صنعت برق زیرساخت بسیار مهمی برای توسعه سرمایه‌گذاری است.

وی ابراز کرد: خوشبختانه شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان نیروهای بسیار خلاق و متخصص دارد و برای هرگونه سرمایه‌گذاری در استان از سوی سرمایه‌گذاران زیرساخت لازم را دارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر شرکت توزیع برق استان زنجان ۹۰ پست اتصال و فوق توزیع دارد و این شرکت در مسیر ترانزیت انرژی شمال غرب کشور قرار داشته و ضریب بار شرکت برق منطقه‌ای بسیار بالا است.

خبر جدید  ۶۰ هزار نفر در زنجان تحت پوشش شبکه های تعاونی روستایی هستند

اله مرادی تصریح  کرد: صنعت برق استان زنجان از سه بخش تولید، توزیع و انتقال تشکیل‌شده است و قبل از انقلاب و در سال ۵۷ پیک‌بار  مصرفی ۲۰ مگاوات بود که در حال حاضر پیک‌بار مصرفی به ۶۶۱ مگاوات رسیده که ۳۳ برابر شده است و بعد از انقلاب صنعت برق توسعه خوبی داشته و بعد از انقلاب تحولات بسیار خوبی در  صنعت برق استان زنجان رخ‌داده است.

خبر جدید  افتتاح مدرسه شش کلاسه در قزوین

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد