15:47:44 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار نظام مدیریتی جدید با استانداردهای ایزو
برای استاندارسازی مدیریت سازمانی، در صدد استقرار نظام مدیریتی جدید با استانداردهای ایزو هستیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان گفت: در راستای کمک به رونق بخش خصوصی در حوزه مهارت آموزی، تسهیلات ۱۰ میلیارد ریالی به آموزشگاه های غیر دولتی زنجان اعطا خواهد شد. محمدرضا انصاری افزود: این […]

برای استاندارسازی مدیریت سازمانی، در صدد استقرار نظام مدیریتی جدید با استانداردهای ایزو هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان گفت: در راستای کمک به رونق بخش خصوصی در حوزه مهارت آموزی، تسهیلات ۱۰ میلیارد ریالی به آموزشگاه های غیر دولتی زنجان اعطا خواهد شد.

محمدرضا انصاری افزود: این تسهیلات برای خرید تجهیزات و نوسازی آنها در آموزشگاه های زنجان پرداخت خواهد شد.

خبر جدید  كشف بيش 8هزارانواع مواد محترقه در سلطانيه

انصاری با بیان اهمیت به روز رسانی و استاندارسازی مدیریت سازمانی، گفت: برای رسیدن به این هدف در صدد استقرار نظام مدیریتی جدید با استانداردهای ایزو هستیم.       

مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای زنجان تاکید کرد: برای ساماندهی برنامه های راهبردی و اجرای مطلوب آن در سطح استان شورای مهارت آموزی را با حضور سایر سازمان ها و ارگان ها راه اندازی کرده ایم.

خبر جدید  جهت تحقق شعار سال، باید تیمی وجهادی حرکت کنیم

وی با بیان اهمیت اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی استان، خاطرنشان کرد: بنگاه های اقتصادی برای جذب کارآموز، دریافت معافیت مالیاتی و بیمه ای بابت به کارگیری این کارآموزان باید در سامانه های اعلام شده ثبت نام کرده و مجوز لازم را برای جذب دریافت کنند.

انصاری تصریح کرد: این اداره کل در چرخه اشتغال یکی از شاخصه ها از کل چرخه است و کل اعضای این چرخه بزرگ و مهم باید با همدلی و تعامل مسئله اشتغال را حل کنند.

خبر جدید  لحظات نفس‌گیر یک عملیات

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب