12:26:26 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسلحه قاچاق، بلای جان محیط‌ زیست
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان ابهر گفت: دو گروه شکارچی غیرمجاز توسط محیط‌بانان در مناطق آزاد شهرستان ابهر دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، «محمدهادی کاظمی» در جمع خبرنگاران، از دستگیری دو گروه از متخلفین شکارچی در ساعات اولیه بامداد روز گذشته خبر داد. وی تصریح کرد: متخلفان شکارچی در دو گروه سه نفر بودند که […]
اسلحه قاچاق، بلای جان محیط‌ زیست

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان ابهر گفت: دو گروه شکارچی غیرمجاز توسط محیط‌بانان در مناطق آزاد شهرستان ابهر دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، «محمدهادی کاظمی» در جمع خبرنگاران، از دستگیری دو گروه از متخلفین شکارچی در ساعات اولیه بامداد روز گذشته خبر داد.

وی تصریح کرد: متخلفان شکارچی در دو گروه سه نفر بودند که توسط محیط‌بانان این شهرستان دستگیر و از متخلفان لاشه یک سر خرگوش یک قبضه اسلحه تک پر تک‌لول قاچاق به همراه یک تیر فشنگ ساچمه کشف و ضبط شد.

خبر جدید  برگزاری کلاس آموزشی اقدامات ایمنی در چگنی

این مسئول با بیان این‌که متخلفان شکارچی بومی منطقه هستند، گفت: پرونده تخلف آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع داده شد و مبلغ ۳ میلیون ریال بابت ضرر و زیان به محیط زیست جریمه شدند و از جنبه عمومی جرم نیز قاضی پرونده نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد کرد.

کاظمی در ادامه افزود: یک فرد متخلف بومی نیز روز جمعه به جرم زنده‌گیری کبک در منطقه آزاد این شهرستان توسط محیط‌بانان دستگیر و از این متخلف تعداد ۲ قطعه کبک زنده و ۲ رشته تور زنده‌گیری به همراه ۲ عدد قفس پرندگان کشف و ضبط شد.

خبر جدید  تجلیل از 18 تعاونی برتر استان در جشنواره تعاونیها

وی گفت: متخلف به مراجع قضایی معرفی و مبلغ ۴ میلیون ریال جریمه بابت ضرر و زیان به محیط زیست جریمه شد.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان ابهر ادامه داد: با توجه به این‌که کبک‌ها شرایط پرواز را داشتند، توسط محیط‌بانان در آغوش طبیعت رهاسازی شدند.

انتهای پیان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد