12:27:10 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام ۳۳۰۰ مددجوی زنجانی به اردوهای زیارتی
گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب اردوهای زیارتی و شوق زیارت به مشهد مقدس، قم و جمکران و عتبات عالیات اعزام‌ شدند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان […]
اعزام ۳۳۰۰ مددجوی زنجانی به اردوهای زیارتی

گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب اردوهای زیارتی و شوق زیارت به مشهد مقدس، قم و جمکران و عتبات عالیات اعزام‌ شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان امروز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به اماکن زیارتی موجب نشاط معنوی جامعه هدف و آشنایی آن‌ها با سیره و روش زندگی ائمه معصومان (ع) می‌شود.
 
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان برگزاری اردوهای آموزشی وتربیتی، احکام وآداب زیارت را از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد و گفت: این اردوها جهت ایجاد شور ونشاط معنوی با هدف رسیدگی به مسائل آموزشی، عقیدتی وتربیتی با الهام از فرهنگ اصیل وغنی اسلامی وترویج سبک زندگی اسلامی در بین مددجویان تحت حمایت برگزار می‌شود.
 
صفری با اشاره به اینکه سه هزار و ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال به عتبات عالیات، مشهد مقدس و قم و جمکران مشرف شدند، گفت: این تعداد از مددجویان تحت حمایت طی ۴۳ دوره به اماکن زیارتی اعزام شدند که از این تعداد دو هزار و ۷۱۰ مددجو به مشهد مقدس و قم و ۵۹۰ مددجو هم به عتبات عالیات اعزام شدند که ۲۹۷ نفر از آنها در همایش پیاده‌روی اربعین حسینی توفیق حضور در این همایش را پیدا کردند.
 
این مسئول با اشاره به اینکه اجرای طرح شوق زیارت به ‌منظور اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به مشهد مقدس از محل کمک‌های خیران انجام می‌شود، افزود: خیران زنجانی می‌توانند بامشارکت خود و با شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در استان زنجان زمینه اعزام مددجویانی که آرزوی زیارت امام رضا را دارند برآورده کرده ودر این کار خیرخواهانه سهیم باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد