13:47:10 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح شرکت گالوانیزه شمس زنجان با حضور وزیر ورزش
به گزارش ایسنا، استاندار زنجان در مراسم افتتاح این شرکت با بیان اینکه محتاج مشارکت بخش خصوصی برای ایجاد شغل هستیم، اظهار کرد: دهه فجر امسال ۷۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۱۸ میلیارد تومان و ۲۶ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی افتتاح و به اشتغالزایی برای ۱۱۵۶ شغل منتج شد.   این مسئول با اشاره […]
افتتاح شرکت گالوانیزه شمس زنجان با حضور وزیر ورزش

به گزارش ایسنا، استاندار زنجان در مراسم افتتاح این شرکت با بیان اینکه محتاج مشارکت بخش خصوصی برای ایجاد شغل هستیم، اظهار کرد: دهه فجر امسال ۷۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۱۸ میلیارد تومان و ۲۶ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی افتتاح و به اشتغالزایی برای ۱۱۵۶ شغل منتج شد.  

این مسئول با اشاره به افتتاح ۵۶۳ پروژه با ۳۵۸ میلیارد تومان در حوزه عمرانی ادامه داد: طی دهه فجر امسال ۴۲ پروژه عمرانی وارد فاز اجرایی شده است.  

وی با بیان اینکه طی دهه فجر امسال ۵۸ روستا گازرسانی شده است، افزود: ۷۸ درصد جمعیت روستای بالای ۲۵ خانوار از نعمت گاز برخوردارند. همچنین در اجرای برنامه‌های برش استانی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که به جد توسط ریاست جمهوری دنبال می‌شود، در حوزه صنعت و تولید بر فعال شدن واحدهای تعطیلی استان متمرکز شده‌ایم.  

درویش‌امیری خاطرنشان کرد: در حوزه صنعت و بر اساس برش استانی، امسال ۸ واحد احیا و راه‌اندازی شده و از قبل آن ۵۰۰ شغل جدید به حوز اشتغال اضافه شده است. یکی از واحدهای در شرف راه‌اندازی نیز چینی نور است که بیش از ۱۰۰۰ شغل به مشاغل موجود اضافه می‌کند.  

استاندار زنجان تاکید کرد: چند واحد بزرگ و مهم بالای ۹۰ درصد از کارهای‌شان انجام شده است، از جمله شرکت گلرنگ که پارسال با ۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کلنگ‌زنی شد و ۹۰ درصد پیشرفت دارد. فولاد البرز ناب آرش نیز یکی از بزرگ‌ترین واحدهایی است که چند سال بود شروع شده بود و با ۸۰۰ میلیارد تومان در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد.  

وی یادآور شد: سهم اشتغال در حوزه آی‌تی و آی‌سی‌تی در زنجان ۷۹۳ شغل پیش‌بینی شده بود که تاکنون ۸۸۶ نفر مشغول به کار شده‌اند. علاوه بر این استان زنجان در تمایل برای سرمایه‌گذاری خارجی جزو ۵ استان اول است و طی ۱۰ ماهه اول امسال ۲۳۱ میلیون دلار برای ۴ طرح اقتصادی با اشتغالزایی برای ۵۷۰ نفر هزینه شده است.  

به گزارش ایسنا، شرکت گالوانیزه شمس در راستای پوشش‌دهی فلزات به روش غوطه‌وری در روی با ظرفیت ۳۰ هزار تن در سال و میزان سرمایه‌گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شده است. در واقع ارزش ماشین‌آلات این شرکت ۵۰ میلیارد ریال و میزان تسهیلات اخذ شده از محل تسهیلات رونق اقتصادی بانک ملی ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.  

راه‌اندازی شرکت گالوانیزه شمس زنجان با ۵۰۰۰ مترمربع زیربنا و در مساحتی به متراژ ۱۹ هزار و ۱۴۲ متر مربع برای ۵۰ نفر اشتغالزایی دارد و در شهرک صنعتی نوآوران استقرار دارد. شرکت گالوانیزه شمس زنجان بزرگ‌ترین واحد گالوازیناسیون غرب کشور محسوب می‌شود.

خبر جدید  سواری کاری قهرمانی استان زنجان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد