11:24:04 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح همزمان ۵۹ پروژه کشاورزی شهرستان زنجان توسط استاندار
در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر، ۵۹ پروژه کشاورزی شهرستان زنجان با حضور استاندار زنجان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی به طور همزمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، ۴۱ پروژه آبیاری تحت فشار با مساحت ۷۰۰ هکتار و اعتباری بالغ بر […]
افتتاح همزمان ۵۹ پروژه کشاورزی شهرستان زنجان توسط استاندار

در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر، ۵۹ پروژه کشاورزی شهرستان زنجان با حضور استاندار زنجان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی به طور همزمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، ۴۱ پروژه آبیاری تحت فشار با مساحت ۷۰۰ هکتار و اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال، ۱۵ طرح احداث کانال‌های بتنی و لوله گذاری انتقال آب شامل ۵ هزار و ۹۰۰ متر کانال انتقال آب با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال و ۶ هزار و ۳۰۰ متر خط انتقال آب کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال، یک واحد گلخانه توت فرنگی هیدروپونیک با مساحت ۴ هزار و ۶۰۰ متر مربع، سطح زیر کشت ۳ هزار و ۶۰۰ متر و اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، یک واحد پرورش بوقلمون گوشتی با ظرفیت ۴ هزار و ۶۰۰ قطعه در هر دوره با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال و یک واحد پرورش بوقلمون ماده با ظرفیت ۵ هزار و ۵۰۰ قطعه در دوره با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال مجموع پروژه های کشاورزی مورد افتتاح شهرستان زنجان در ایام الله دهه فجر به شمار می رود که با افتتاح واحد گلخانه هیدروپونیک واقع در روستای سهرین توسط استاندار، تمامی پروژه های فوق به طور نمادین به بهره برداری رسیدند.

خبر جدید  استفاده از حداکثر توان ناوگان اتوبوسی برای انتقال زائران اربعین

شایان ذکر است، شهرستان زنجان در حال حاضر دارای ۶۷ واحد گلخانه ای با سطح ۲۲ هکتار است که ۱۲ هکتار گلخانه توت فرنگی، ۵ هکتار گلخانه سبزی و صیفی، ۳ هکتار گلخانه تولید نهال، ۱٫۵ هکتار گلخانه تولید نشاء و ۵ هزار متر مربع گلخانه پرورش گل های زینتی را شامل می شود.

خبر جدید  تورهای زنجان گردی از برنامه های مهم شهرداری در ایام نووز می باشد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در این مراسم، پروژه پرورش بوقلمون مادر گوشتی را یکی از مهم ترین پروژه‎‌های مورد افتتاح بخش کشاورزی استان در ایام الله دهه فجر برشمرد و تصریح کرد: با افتتاح این پروژه، استان زنجان سهم ۶۰ درصدی در تولید جوجه یک روزه بوقلمون گوشتی در سطح کشور خواهد داشت.

خبر جدید  فعالیت ۱۴۹ واحد نانوایی دوگانه سوز در استان زنجان

دکتر حسین جعفری با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ درصد گوشت بوقلمون کشور در استان زنجان تولید می شود، عنوان کرد: شهرستان زنجان دومین تولید کننده گوشت بوقلمون در سطح کشور محسوب می شود.

وی افتتاح پروژه بوقلمون مادر گوشتی را گامی بسیار مهم در تکمیل زنجیره گوشت بوقلمون در استان زنجان دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام زنجیره های مربوط به گوشت بوقلمون در استان ایجاد شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد