10:16:48 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۱۰۰ طرح تولیدی ،عمرانی و فنی در صداوسیمای مرکز زنجان
باحضور معاون امور استان ها و قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی، ۱۰۰طرح تولیدی، عمرانی و فنی صداوسیمای زنجان به بهره برداری رسید . به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، باحضور معاون امور استان ها و قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی، ۱۰۰طرح تولیدی، عمرانی و فنی صداوسیمای زنجان به بهره […]
افتتاح ۱۰۰ طرح تولیدی ،عمرانی و فنی در صداوسیمای مرکز زنجان

باحضور معاون امور استان ها و قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی، ۱۰۰طرح تولیدی، عمرانی و فنی صداوسیمای زنجان به بهره برداری رسید .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، باحضور معاون امور استان ها و قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی، ۱۰۰طرح تولیدی، عمرانی و فنی صداوسیمای زنجان به بهره برداری رسید، برای اجرای ۶۸ طرح فنی وعمرانی ۶۵ میلیارد ریال ازمحل اعتبارات سازمان وتملک دارائی هزینه شده است.

خبر جدید  كشف حدود 2 میلیون و800 هزارنخ سيگار درابهر

این طرحها شامل راه اندازی ۴۴ پروژه  در حوزه فرستنده تلویزیونی و اف ام ، راه اندازی سامانه دیجیتال در ۳۴ ایستگاه ، ۱۲ پروژه ارتباطات ماهواره ای و زمینی و ۱۲ طرح درحوزه پشتیبانی صدا و تصویر و فنی اطلاعات است . با افتتاح سامانه دیجیتال پوشش این سامانه در استان زنجان به ۹۳ درصد رسید .

خبر جدید  تاکید نماینده ولی فقیه بر توسعه ورزش همگانی

در این مراسم  همچنین از۳۲  اثر فاخر رادیویی و تلویزیونی درصداوسیمای مرکززنجان رونمایی شد که  ۲۳ اثر در بخش سیما و ۹ اثر در بخش رادیو است. اثر فاخر ۳هزار قسمتی پلاک با موضوع زندگی نامه  و وصایای شهدای استان زنجان  از جمله این آثار است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن در ۲۱۱ روستای زنجان اجرا می شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد