11:36:38 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۸پروژه اداره کل منابع طبیعی در ۵ شهرستان استان زنجان
۸ پروژه قابل افتتاح در راستای گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های زنجان، ابهر، سلطانیه و طارم و خرمدره افتتاح شد.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از آماده کردن ۸ پروژه قابل افتتاح در راستای گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های زنجان، […]
افتتاح ۸پروژه اداره کل منابع طبیعی در ۵ شهرستان استان زنجان

۸ پروژه قابل افتتاح در راستای گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های زنجان، ابهر، سلطانیه و طارم و خرمدره افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از آماده کردن ۸ پروژه قابل افتتاح در راستای گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های زنجان، ابهر، سلطانیه و طارم و خرمدره خبر داد و گفت: ۶ مورد از این پروژه‌ها مربوط به عملیات آبخیزداری و آبخوان داری است که با اعتبارات ملی و استانی افتتاح خواهند شد.

خبر جدید  اردوهای جهادی برای سازندگی

خلیل آقاجانلو ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، پروژه‌های مربوط به “کنترل سیل” در حوزه قزل‌تپه زنجان، “چالجوق” و “چشین” ابهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح می‌شود.

آقاجانلو اجرای پروژه‌های آبخیزداری و آبخوان داری را در راستای حفظ و ذخیره آب حاصل از بارش باران جهت حفظ و حراست از منابع خدادادی بیان کرد : تغذیه مصنوعی سفره‌های آب زیرزمینی را یکی از راه‌های استفاده بهینه از آب دانست.

خبر جدید  فیلم‌های کوتاه هنرمندان زنجان از برترین‌های جشنواره «محمد (ص) پیامبر صلح»

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه در منطقه “ذاکر” زنجان با هدف تقویت منابع آب شرب شهر زنجان و “ویستان ” خرمدره نیز  پروژه های آبخوانداری و ، “چهرآباد” زنجان پروژه پخش سیلاب  افتتاح خواهد شد به عملیات نصب آبگرمکن‌های خورشیدی در روستای “تازه‌کند”  طارم و “پرنگین” سلطانیه  اشاره کرد.

وی با بیان اینکه نصب آبگرمکن های خورشیدی با هدف ترغیب جنگل نشینان و روستائیان برای مشارکت در پروژه های حفاظتی اداره کل منابع طبیعی صورت می گیرد، افزود: معتقدیم الگوی مصرف سوخت در روستاهای حاشیه جنگل ها با هدف حفظ و حراست از درختان و گونه‌های جنگلی تغییر یابد  و نصب آبگرمکن های خورشیدی می‌تواند تا حد قابل قبولی در این موضوع موثر واقع شود.

خبر جدید  علل تاخیر در رشد گفتاری کودک چیست؟

آقاجانلو کل اعتبارات ملی و استانی این پروژه ها را در مجموع ۶۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اعلام کرد که در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهند رسید.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد