9:46:42 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۱۲ درصدی صادرات فرش دستباف استان زنجان
مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: صادرات فرش دستباف استان ۱۲ درصد افزایش داشته است. «سیدمحسن جعفری» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: میزان صادرات فرش دست‌باف استان در دی‌ماه امسال برابر با ۷۳۵ هزار دلار بوده است. این مسئول ادامه داد: در ۱۰ ماهه امسال صادرات فرش دستباف […]
افزایش ۱۲ درصدی صادرات فرش دستباف استان زنجان

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: صادرات فرش دستباف استان ۱۲ درصد افزایش داشته است.

«سیدمحسن جعفری» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: میزان صادرات فرش دست‌باف استان در دی‌ماه امسال برابر با ۷۳۵ هزار دلار بوده است.

این مسئول ادامه داد: در ۱۰ ماهه امسال صادرات فرش دستباف با افزایش ۱۲ درصدی به ۱۰ میلیون و ۲۳۵ هزار دلار رسیده که این میزان در مدت مشابه سال قبل برابر با یک میلیون و ۱۰۰ هزار دلار بوده است.

خبر جدید  کارنامه درخشان سپاه پاسداران در انقلاب اسلامی ایران

وی با بیان این‌که تولید فرش با کیفیت مستلزم آموزش درست قالی‌بافان است، افزود: توجه به بحث تولید با کیفیت فرش باعث ایجاد رونق اقتصادی این حوزه می‌شود که البته این بخش برای قالی‌بافان که در شروع کار خود هستند، دروه آموزشی را برگزار می‌کند.

جعفری خاطرنشان کرد: دو نوع فرش‌های پشمی و ابریشمی در استان زنجان تولید می‌شود و هم‌اکنون کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، کانادا، ایتالیا، آفریقای جنوبی و برزیل از جمله مشتریان و کشورهای هدف صادرات فرش پشمی با مبدأ تولید استان به‌شمار می‌روند.

خبر جدید  آغاز مراسم معنوی اعتکاف

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: کشورهای ژاپن، روسیه و چین نیز مقصد صادرات فرش‌های ابریشمی با مبدأ ‌تولید استان زنجان محسوب می‌شوند و میزان صادرات هدف‌گذاری شده در این حوزه برای امسال ۱۲ میلیون دلار است.

وی با اشاره به پتانسیل استان در تولید فرش دستباف، تصریح کرد: در استان پتانسیل زیادی را در زمینه تولید فرش دستباف دارد، اما مهم بازاریابی و مشتری مستمر بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و افزایش مشتری دائمی و مستمری فرش دستباف استان زنجان، می‌تواند سبب استفاده از پتانسیل‌های فرش استان شود.

خبر جدید  شرکت هزار و 920 زنجانی در آزمون نظام مهندسی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد