11:05:57 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروز روز تسویه حساب سیاسی نیست و کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت، همدلی و انسجام است
استاندار زنجان با اشاره به اهداف و وظایف شورای معادن استان، گفت: رعایت مسائل زیست محیطی با اهداف بخش معدن استان، باید به صورت توامان مورد توجه باشد. شعار سال: اسداله درویش‌امیری در جلسه شورای معادن استان، با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دستور کار جلسات را کامل و جامع‌تر در برنامه قرار […]
امروز روز تسویه حساب سیاسی نیست و کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت، همدلی و انسجام است

استاندار زنجان با اشاره به اهداف و وظایف شورای معادن استان، گفت: رعایت مسائل زیست محیطی با اهداف بخش معدن استان، باید به صورت توامان مورد توجه باشد.

شعار سال: اسداله درویش‌امیری در جلسه شورای معادن استان، با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دستور کار جلسات را کامل و جامع‌تر در برنامه قرار دهد، اظهار کرد: در تصمیم گیری های اعضای شورا باید منافع بخش دولتی نیز لحاظ شود، چرا که بخش معدن جزو انفال و متعلق به مردم بوده و بیت المال محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری شورای معادن استان باید معطوف به مسائل مهم دیگر باشد، افزود: تاثیر تصمیم گیری های شورا باید در توسعه بخش اشتغال استان، حمایت از تولید و فعالیت بخش خصوصی و تاثیرات زیست محیطی و منابع طبیعی نیز مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان به واگذاری اختیارات شورای عالی معادن کشور به استان ها اشاره و خاطرنشان کرد: این تفویض اختیار یکی از اقدامات مهم در این بخش محسوب می‌شود که دولت آن را انجام داده تا موجب تسهیل امور و کاهش زمان بررسی و اقدامات اجرایی شود.

مقام عالی اجرایی استان در ادامه به مدیریت دپوی پسماند روی در شهرک تخصصی روی اشاره کرد و یادآور شد: تصمیمات مناسب، کم هزینه و معقولی برای مدیریت دپوی پسماند روی اتخاذ شده و مسئولان مربوطه برای عملیاتی شدن آن پیگیری و نظارت لازم را داشته باشند.

خبر جدید  مسئولان در راستای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب اهتمام کنند

وی با بیان اینکه پیش از این ۱۵ تا ۲۰ سال برای تعیین تکلیف دپوی پسماندهای فرصت داده شده بود، افزود:مردم به مسئولان فرصت لازم برای تعیین تکلیف این موضوع داده اند و امروز باید براساس زمان بندی انجام شده، نسبت به انجام تعهدات، اقدام شود.

درویش امیری نظارت جدی بر انجام تعهدات توسط مدیران مربوطه را خواستار شد و تاکید کرد: بعد از اتمام مهلت تعریف شده، مدیریت استان در کنار مسئولان قضایی و دادستان، تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

استاندار زنجان تصریح کرد: تصمیم های اتخاذ شده، کاملا منطقی و کم هزینه است و برای عملیاتی شدن آن به صورت مستمر نظارت لازم باید صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث اخیر در شهرهای استان و کشور اشاره کرد و یادآور شد: مطالبات و مشکلات مردم جامعه، خواسته هایی منطقی و واقعی است و حل مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال همواره در دستور کار تمامی ارکان نظام جمهوری اسلامی و دولت قرار دارد.

درویش امیری با بیان اینکه بسیاری از مطالبات مطرح شده توسط مردم درست و منطقی است، افزود: تمامی مسئولان کشور اعم از قوه مجریه، مقننه، قضایی و سایر بخش هایی که در اداره جامعه مسئولیت دارند، باید در جهت حل مشکلات اهتمام ورزیده و تلاش کنند که امید به آینده و نشاط اجتماعی در کشور به ویژه در بین جوانان تقویت شود.

خبر جدید  مراجعه روزانه ۳۵ هزار نفر از شهروندان به مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

استاندار زنجان با اشاره به اینکه اگر گلایه و اعتراضی توسط مردم وجود دارد، باید به صورت منطقی بیان شود، افزود: امروز روز تسویه حساب سیاسی نیست و کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت، همدلی و انسجام است، لذا باید تحت زعامت مقام معظم رهبری فضایی توام با آرامش در جامعه ایجاد شود و تلاش جدی در راستای کاهش مشکلات مردم صورت گیرد.

وی میانگین سنی دستگیر شدگان در حوادث اخیر را عمدتا کمتر از ۲۵ سال عنوان نمود و خاطرنشان کرد: مردم در هر شرایطی می توانند برای طرح مطالبات خود اقدام کنند، اما باید مراقب باشند که بیان خواسته هایشان مورد سوء استفاده دشمنان انقلاب و نظام قرار نگیرد و امنیت و آرامش جامعه به مخاطره نیافتد.

وی ادامه داد: ضروری است خانواده ها نیز مراقبت بیشتری از فرزندان خود کنند تا مورد سوء استفاده افراد و عده ای در داخل و خارج از کشور قرار نگیرند.

درویش امیری با تاکید بر اینکه اعتراض و بیان مطالبات باید منطقی صورت گیرد، اظهار کرد: ابراز مطالبات و اعتراض ها با اغتشاش، بی نظمی عمومی و تخریب اموال عمومی و دولتی سازگاری ندارد و باید اعتراض ها در مسیر منطقی بیان شوند.

خبر جدید  جشنواره «نشاط و امید» در زنجان برگزار می‌شود

استاندار زنجان با تقدیر از عملکرد مجموعه نیروی انتظامی و پلیس در خصوص مواجه و مدیریت حوادث اخیر، تاکید کرد: پلیس با اقتدار از هرج و مرج و اغتشاش در سطح شهرها جلوگیری نمود و نظم اجتماعی و امنیت عمومی را حفظ کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور مربوط به چهار یا پنج سال اخیر نیست، افزود: مشکلات کشور از گذشته انباشه شده و مطالبات مردم امروز سر باز زده است که مسئولان کشور در هر بخشی وظیفه دارند به کمک مردم بیایند و مشکلات جامعه را کاهش دهند.

درویش امیری همچنین از حضور مردم انقلابی زنجان در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی طی حوادث روزهای گذشته تقدیر کرد و کشور و استان را نیازمند همدلی،وحدت و انسجام بیشتر برای خنثی شدن توطئه های دشمنان دانست.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۶۵۸۱۷۳، www.borna.news

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد