11:45:16 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروز مردم بیش از هر زمان دیگری به همدلی نیازمند هستند
گروه اجتماعی: استاندار زنجان با تاکید بر اینکه امروز مردم بیش از هر زمان دیگری به همدلی، انسجام و وحدت نیازمند هستند، افزود: نباید اجازه داد عده‌ای در داخل کشور با بداخلاقی و بی‌تقوایی و با هدف تسویه حساب‌های شخصی، سیاسی و جناحی، مردم را نسبت به آینده کشور نا امید کنند. به گزارش خبرگزاری […]
امروز مردم بیش از هر زمان دیگری به همدلی نیازمند هستند

گروه اجتماعی: استاندار زنجان با تاکید بر اینکه امروز مردم بیش از هر زمان دیگری به همدلی، انسجام و وحدت نیازمند هستند، افزود: نباید اجازه داد عده‌ای در داخل کشور با بداخلاقی و بی‌تقوایی و با هدف تسویه حساب‌های شخصی، سیاسی و جناحی، مردم را نسبت به آینده کشور نا امید کنند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در نشست همگامی و همدلی خدمت‌گزاران انقلاب اسلامی در چهلمین بهار آزادی در زنجان، با بیان اینکه همدلی و هماهنگی مسئولان نظام موجب امیدواری مردم و یأس دشمنان انقلاب می‌شود، ادامه داد: با تکیه بر قانون اساسی و کنار گذاشتن کدورت‌ها می‌توان به وحدت دست یافت و برای توسعه و رشد و بالندگی کشور همه باید دست به دست هم دهیم و انسجام داشته باشیم.
 
وی با اشاره به دستاوردها و موفقیت‌های انقلاب اسلامی ایران در طول ۴۰ سال اخیر، اظهار کرد: باید کارنامه نظام و انقلاب اسلامی را با توجه به خودکفایی‌ها و موفقیت‌های فراوان در عرصه‌های مختلف علمی، سیاست خارجی، بنیه دفاعی، حوزه‌های صنعتی، بهداشت و درمان، گسترش آموزش عالی و توسعه شهری و روستایی به مردم ارائه نمود تا مردم به ویژه جوانان را به آینده کشور امیدوار کند.
 
نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان اینکه در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی، کشور با تلخی‌ها و شیرینی‌های فراوانی مواجه بوده است، ابراز کرد: علی‌رغم همه تهدیدها و تحریم‌هایی که علیه کشور طی ۴۰ سال اخیر صورت گرفته است، اما درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون بیش از ۲۳۵ هزار شهید و با رشادت‌ها و پایمردی ملت ایران، ۴۰ ساله شد و ریشه‌های آن، بسیار مستحکم شده است.
 
استاندار زنجان، افزایش همدلی میان همه آحاد ملت با مسئولان و خدمتگزاران نظام اسلامی را با کاهش دلخوری‌ها، کدورت‌ها و اختلافات محقق دانست و گفت: با انسجام اجتماعی و افزایش همدلی و هم‌افزایی می‌توان کشور را از بروز بحران‌های مختلف مصون داشت و نارضایتی‌های اجتماعی را کاهش داد.
 
درویش‌امیری با بیان اینکه بین نظام، دولت و ملت عهد و پیمانی بسته شده که همه ارکان نظام در خدمت به مردم تلاش کنند، اظهار کرد: دستیابی به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با تامین حقوق اجتماعی، اقتصادی، امنیت اشتغال، رفاه عمومی، حقوق شهروندی و اجرای دقیق قانون در کشور از مهم‌ترین مفاد این پیمان است که دولت همواره سعی در پایندی به آن داشته است.
 
وی، رعایت قانون توسط همه ارکان و مسئولان نظام را یکی از راه‌های کمک به اداره کشور برشمرد و گفت: با عمل در چارچوب قانون می‌توان از بروز بی‌نظمی، بی‌انضباطی و هرج و مرج در جامعه جلوگیری کرد.
 
استاندار زنجان جلب امید، رضایت و اعتماد مردم به نظام را مهم‌ترین سرمایه کشور خواند و با تاکید بر ضرورت تلاش در راستای افزایش این امید و نشاط اجتماعی، خاطرنشان کرد: تحقق مطالبات مردم در چارچوب موازین شرعی و تکالیف قانونی، با کمترین میزان خطا به دور از گرایشات سیاسی باید اجرا شود تا مردم کوچک‌ترین تردیدی در این پایبندی نداشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد