12:42:39 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال كارگاه جهان در شب از سطح بالایی برخودار بود
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کارگاه ها و نمایشگاه های توآن در ايران در ارزيابي هفتمين دوره از كارگاه و پروژه بين المللي جهان در شب گفت: امیدوارم بتوانیم از سالهای آینده جشنواره عكاسي نجومي جهان در شب را بصورت بین المللی با کمک دفتر مرکزی توآن برگزار کنیم و کل خاورمیانه […]
امسال كارگاه جهان در شب از سطح بالایی برخودار بود

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کارگاه ها و نمایشگاه های توآن در ايران در ارزيابي هفتمين دوره از كارگاه و پروژه بين المللي جهان در شب گفت: امیدوارم بتوانیم از سالهای آینده جشنواره عكاسي نجومي جهان در شب را بصورت بین المللی با کمک دفتر مرکزی توآن برگزار کنیم و کل خاورمیانه را پوشش دهیم.

اسداله قمري نژاد افزود: تلاش مي كنيم با کمک انجمن نجوم ایران شمار شرکت کنندگان خارجی بیشتری داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه، امسال هم به لحاظ كمي و هم به لحاظ كيفي كارگاه از سطح بالاتري نسبت به گذشته برخودار بود، اظهار داشت: در دوره هاي قبل حداكثر پذيرشي كه براي كارگاه ها صورت مي گرفت ۹۰، نفر بود كه اين تعداد امسال به ۱۴۰ نفر افزايش يافت.

خبر جدید  منزلت مردم با فرهنگ و با اصالت زنجان حفظ شود

مدیر کارگاه ها و نمایشگاه های توآن در ایران تصریح كرد: بيش از نيمي از شركت كنندگان اين دوره براي نخستين بار در كارگاه عكاسي نجومي جهان در شب شركت كرده اند كه نشان از علاقمندي عكاسان غیر نجومی و دوستداران ستاره شناسی براي ياد گيري عكاسي نجومي دارد.

پيشکسوت عکاسی نجومی کشور خبر از رشد كيفي بالاي آثار شركت كنندگان ادوار قبل داد و افزود: كارهاي شركت كنندگان دوره هاي قبل با رشدي چشمگير از كيفيت بسيار بالايي برخوردار است بگونه اي كه توانسته اند عناوين خوبي در نمايشگاه ها و جشنواره هاي داخلي و خارجي به خود اختصاص دهند و در مجلات وسایتهای معتبری چون عكس روز ناسا کار خود را ثبت كنند.

خبر جدید  شهید مطهری مظهر عمق بخشي عقيدتي و سياسي

وی اظهار داشت: در کلاس هاي هفتمين كارگاه پروژه بين المللي جهان در شب با حضور اساتيد داخلي و خارجي ، آخرين دست يافته هاي نوين عكاسي نجومي به شركت كنندگان ارائه شد كه رضايتمندي شركت كنندگان نشان از كيفيت بالاي كارگاه هاي امسال دارد.

قمري نژاد با اشاره به اين مطلب كه در اين دوره براي نخستين بار نمايشگاه عكس با جشنواره عكس همراه شد، گفت:  اين دو رويداد در كنار هم مي توانند در سال هاي آينده منجر به ثبت آثار ويژه اي در بخش عكس هاي نجومي، عكس هاي طبيعت در طلوع، غروب، شفق و فلق با نمايي از آثار تاريخي ، باستاني و طبيعي شوند .

خبر جدید  مراقب تبلیغات دورغین مجرمان سایبری باشیم

مدیر کارگاه ها و نمایشگاه های توآن در ایران، با اظهار خرسندي از كيفيت آثار ارسالي به دبيرخانه توآن، تصریح كرد: امسال برای اولین بار جشنواره عکس با انتخاب آقای طاها تبیانی بعنوان دبیر اجرایی بکار خود ادامه داد.آثار دريافتي اين دوره نسبت به دوره هاي قبل به لحاظ كيفي، تفاوت چشمگیری داشت و نشان از فعالیت‌ بیش از پیش عکاسان ایرانی دارد.n

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب