10:52:29 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد
مسؤل امر به معروف و نهی ازمنکر سپاه ناحیه زنجان: امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد و هرگونه اقدامی خارج از آن خلاف قانون بوده است. به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان، مسؤل امر به معروف و نهی ازمنکر سپاه ناحیه زنجان در دوره ضابطین […]
امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد

مسؤل امر به معروف و نهی ازمنکر سپاه ناحیه زنجان:

امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد و هرگونه اقدامی خارج از آن خلاف قانون بوده است.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان، مسؤل امر به معروف و نهی ازمنکر سپاه ناحیه زنجان در دوره ضابطین قضایی بسیج نواحی گفت: در اين دوره آموزشي ۱۵۰ بسيجي از بسیجیان حوزه های مقاومت و ارکان  سپاه ناحیه زنجان حضور داشتند.

خبر جدید  فرهنگ در جامعه غریب واقع‌شده است

مهدی اشتری افزود: ضابطین قضایی بسیج با فراگیری مباحث حقوقی و کیفری، زمينه ارتقا سطح كيفي فعاليت‌ها و ماموريت‌هاي محوله در حوزه تامين و حفظ امنيت را فراهم خواهد كرد.

وی با توجه به اینکه بسیج به عنوان ضابطین قضایي خاص محسوب مي‌شوند، اظهار داشت: اخذ مجوزهاي قانوني از سوي دادگستري امكان همكاري در تامين نظم و امنيت پايدار با نيروي انتظامي را پيدا مي‌كنند، برگزاري دوره‌هاي آموزشي در حوزه‌هاي حقوقي و قضايي بسيار مهم است.

خبر جدید  22 بهمن روز ذلت استکبار است

مسؤل امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه زنجان تصریح کرد: ضابطین عام و خاص باید از دادستان کارت معرفی و برگه مأموریت بگیرند و ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی هستند.

مهدی اشتری گفت: امنیت و بازرسی باید با مصوبه شورای امنیت ملی و یا شورای تأمین استان باشد و هرگونه اقدامی خارج از آن خلاف قانون بوده است.

خبر جدید  نقش بی بدیل سبزپوشان در امنیت جامعه

وی افزود: آشنايي با روند قضايي در اجراي ماموريت‌هاي محوله، فراگيري مباحث پايه و اوليه دادرسي و قضايي، آشنايي با محاكم دادگستري از اهداف برگزاري اين دوره آموزشي بوده است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد