18:21:41 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امیدواری نسل جوان به آینده روشن با همکاری همه مسؤولان محقق می شود
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی: نسل جوان امروز کشورمان در برخی مسائل ناامید شده‌اند، باید همه مسؤولان دست در دست هم قرار دهیم تا نسل جوان به آینده روشن امید داشته باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از مراکز […]
امیدواری نسل جوان به آینده روشن با همکاری همه مسؤولان محقق می شود

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

نسل جوان امروز کشورمان در برخی مسائل ناامید شده‌اند، باید همه مسؤولان دست در دست هم قرار دهیم تا نسل جوان به آینده روشن امید داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از مراکز فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش‌ها در ایجاد اشتغال و رفع معضلات ناشی از بیکاری، نقش موثر دارد.

خبر جدید  نخستین کارخانه بازیافت لاستیکهای ضایعاتی شمالغرب کشور در زنجان

فریدون احمدی افزود: مشکل اشتغال در جامعه کنونی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسؤولان دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فاقد مهارت هستند، اظهارداشت: دانش‌آموختگان دانشگاهی باید برای تکمیل دانش عملی خود و برای کسب مهارت به مراکز  آموزش فنی و حرفه ‌ای مراجعه کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسل جوان امروز کشورمان در برخی مسائل ناامید شده‌اند، تصریح کرد: باید همه مسؤولان دست در دست هم قرار دهیم تا نسل جوان به آینده روشن امید داشته باشند.

خبر جدید  خبرنگاران قزوین خواستار تحقق عدالت رسانه ای در استان شدند

احمدی ضمن تقدیر از فعالیت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و اثرگذاری این آموزش‌ها عنوان کرد: این آموزش‌ها در ایجاد اشتغال و رفع معضلات ناشی از بیکاری نقش موثر دارد.

وی در مورد پیگری مسائل مطروحه، در مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد و افزود: پیشنهاد می‌شود که جلسه نمایندگان استان با رؤسای مراکز آموزش فنی وحرفه‌ای برای بررسی دقیق  و دستیابی به راه کار مناسب برگزار شود.

خبر جدید  ۱۳ مصدوم حادثه آتش سوزی در قزوین تحت درمان هستند

در این نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، با اشاره به ماموریت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و همچنین معضل بیکاری که گریبان‌گیر جامعه است، اظهار کرد: آموزش‌های مهارتی می‌تواند زمینه اشتغال و توانایی‌های فرد را در حوزه کسب و کار مناسب را فراهم کند و ارتقا دهد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب