11:10:34 - پنج‌شنبه 7 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امید به زندگی در ایران به ۷۲ سال افزایش یافته است
به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا بیگلری با بیان اینکه بعد از انقلاب شاخص های پزشکی در سطح کشور و استان زنجان ارتقاء یافته است، افزود: در استان زنجان شاخص های پزشکی توسعه یافته است. وی با بیان اینکه امید به زندگی افزایش یافته است، اظهار کرد: قبل از انقلاب امید به زندگی ۴۲ سال بود ولی […]
امید به زندگی در ایران به ۷۲ سال افزایش یافته است

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا بیگلری با بیان اینکه بعد از انقلاب شاخص های پزشکی در سطح کشور و استان زنجان ارتقاء یافته است، افزود: در استان زنجان شاخص های پزشکی توسعه یافته است.

وی با بیان اینکه امید به زندگی افزایش یافته است، اظهار کرد: قبل از انقلاب امید به زندگی ۴۲ سال بود ولی امروز به ۷۲ سال رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پرزشکی استان زنجان به مرگ و میر مادران در روستاهای استان زنجان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید مرگ و میر مادران در روستاهای استان زنجان به صفر رسیده است و با راه اندازی شبکه های بهداشت و بهورزها در روستاهای استان زنجان دیگری مرگ و میر مادران باردار را نداریم.

خبر جدید  معاون وزیر آموزش و پرورش 29 شهریور به زنجان می‌آید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: خوشبختانه در استان زنجان پوشش شهری در مراکز بهداشتی ۱۰۰ درصد است و در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار به توسعه مراکز درمانی و بهداشتی توجه ویژه شده است.

بیگلری افزود: مرگ و میرها کاهش یافته است و قبل از انقلاب از هزار تولد ۱۱۰ نفر فو ت می شد ولی در استان زنجان امروز از هزار تولد ۹.۹ درصد فوت می شود که کاهش دارد.

خبر جدید  برنج‌های غیراستاندارد اروگوئه‌ای فعلا در انبارهای زنجان نگهداری می‌شود/ به صورت جدی پیگیر تعیین تکلیف این برنج‌ها هستیم

وی تاکید کرد: برای اجرای بهینه طرح تحول نظام سلامت بودجه ویژه ای از سوی دولت تدبیر و امید اختصاص یافته و مشکلی در این مورد وجود ندارد و اجرای طرح موجب آشکار شدن ضعف های حوزه درمانی شد و به روز شدن تجهیزات و آزمایشگاه های بیمارستانی و همچنین کاهش تعرفه های پرداختی از سوی مردم مهمترین مزیت های اجرای این طرح است.

خبر جدید  اختصاص وسایل کمک توانبخشی به بیش از ۶ هزار معلول زنجانی

بیگلری گفت: رسانه ها پشتیبان و حامی اصلی حوزه سلامت و یکی از بازوهای های عمل کننده دولت هستند چرا که پیام ها را ترویج داده و به بطن جامعه می رسانند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد