9:09:50 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انصراف شهردار منتخب پذیرفته شد
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به قبول انصراف شهردار منتخب زنجان گفت: از روز گذشته دنبال انتخاب شهردار جدید هستیم و ۶ گزینه در این رابطه در نظر گرفته شده است که در نهایت این کار یک هفته طول خواهد کشید. عباس راشاد امروز اظهار کرد: اعضای شورا با انصراف سهندعلی فلاحی موافقت کرده و موضوع را به وزارت کشور از طریق نامه گزارش کردند.
انصراف شهردار منتخب پذیرفته شد

شعار سال: عباس راشاد امروز اظهار کرد: اعضای شورا با انصراف سهندعلی فلاحی موافقت کرده و موضوع را به وزارت کشور از طریق نامه گزارش کردند.

وی با اشاره به اینکه در پی انصراف سهندعلی فلاحی اعضای شورا وارد انتخاب شهردار شده‌اند، گفت: صبح دیروز جلسه‌ای در این رابطه برگزار شد و امروز نیز جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد و به عقیده بنده این بار انتخاب شهردار سریع‌تر انجام شود.

خبر جدید  پیش‌بینی خرید بیش از 500 هزار تن گندم در استان زنجان

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه ۶ گزینه بومی برای تصدی سمت شهرداری در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: هر ۶ نفر انتخاب شده بومی هستند.

وی با بیان اینکه تا مرحله ارائه برنامه اسامی گزینه‌ها را رسانه‌ای نمی‌کنیم، بیان کرد: تا یک هفته دیگر این انتخاب طول خواهد کشید.

خبر جدید  تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم توجه به دانش روز است

گفتنی است، در پی احضار و بازداشت شهردار سابق زنجان برای اداره امور شهرداری زنجان سرپرست شهرداری انتخاب شد و پس از استعفای رسمی شهردار اعضای شورا در صدد انتخاب شهردار زنجان هستند.

در نهایت ۲۸ بهمن ماه امسال سهندعلی فلاحی با چهار رای موافق از هفت رای به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد، اما حدود یک هفته بعد، فلاحی از این سمت انصراف داد و با ارسال نامه کتبی به شورای شهر این موضوع را رسانه‌ای کرد.

خبر جدید  حضور مردم محور پیشبرد اهداف فرهنگی شوراهای اسلامی است

سایت شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار ۱۲    اسفند    ۹۸، کد خبر:   ۱۳۹۸۱۲۱۱۰۰۱۳۷۷، www.farsnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب