15:28:30 - جمعه 29 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن توصیه رهبری برای پیشرفت جامعه اسلامی است
به گزارش خبرگزاری موج،  آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با اشاره به حضور فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در بین شهدای مدافع حرم و کار بزرگ شهدای مدافع حرم اظهار داشت: مقام معظم رهبری همیشه توصیه‌های راهگشایی دارند که سیاست‌گذاران، برنامه ریزان و مجریان باید در مسیر این فرمایشات حرکت کنند. […]
انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن توصیه رهبری برای پیشرفت جامعه اسلامی است

به گزارش خبرگزاری موج،  آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با اشاره به حضور فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در بین شهدای مدافع حرم و کار بزرگ شهدای مدافع حرم اظهار داشت: مقام معظم رهبری همیشه توصیه‌های راهگشایی دارند که سیاست‌گذاران، برنامه ریزان و مجریان باید در مسیر این فرمایشات حرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان افزود: در تمامی توصیه‌های مقام معظم رهبری ما می‌بینیم که ایشان به انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن تاکید کرده است.

خبر جدید  لزوم فعالیت آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در روستاهای زنجان

وی با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: دشمن تبلیغات منفی گسترده را علیه امام حسین(ع) انجام داده بود و آن حضرت برای جلوگیری از این تبلیغات مسموم باید اعتقادات خود را بیان و از خود دفاع می‌کرد.

آیت‌الله خاتمی ریشه تمامی جنگ‌ها را چهار عامل دانست و افزود: شرارت، خوی توسعه طلبی، ایجاد فساد و تباهی و ظلم و ستم به دیگران ریشه تمامی جنگها بوده که همگی باطل هستند.

وی با اشاره به مراسمات عزاداری در ایام محرم و به خصوص یوم العباس ابراز کرد: مردم ارادات ویژه‌ای به قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل(ع) دارند.

خبر جدید  پیشرفت ۷۰ درصدی طرح انتقال آب زرینه رود به تبریز

امام جمعه زنجان با اشاره به ۹ مهر ماه سالروز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان فلسطینی توسط رژیم کودک کش، جعلی و تروریستی صهیونیستی به شهادت می‌رسند به طوری که کودک در آغوش پدر به شهادت می‌رسد.

وی با اشاره به ۱۲ مهر ماه سالروز هجرت امام(ره) از نجف به پاریس گفت: این روز نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است که از این روز به بعد انقلاب اسلامی شتاب بیشتری برای پیروزی به خود گرفت.

خبر جدید  قرآن‌آموزان از تجربیات نخبگان قرآنی بهره بگیرند

آیت‌الله خاتمی به ۱۳ مهر ماه سالروز نیروی انتظامی نیز اشاره و بیان کرد: یکی از بزرگترین نعمت‌ها برای انسان امنیت است که خوشبختانه اکنون امنیت مثال زدنی حاکم بوده و استان زنجان نیز از این امنیت برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت ۱۳ هزار شهید تقدیم کشور کرده است، اظهار کرد: نیروی انتظامی ۲۲ هزار جانباز تقدیم کشور کرده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد