11:31:05 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ايثارگران چراغ راه هدايت ملت ايران هستند
  خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد زنجان گفت: همه ما وظيفه داريم به پاس ارزش نهادن به ايثارگري هاي خانواده هاي ايثارگران از آنان ديدار و دلجويي کنيم چرا که ايثارگران چراغ راه ملت ايران در انجام فعاليت هاي اداري و اجتماعي هستند. به گزارش خبرگزاري آريا، در ادامه اجراي طرح سپاس ياسر شاهي مدير کل […]
ايثارگران چراغ راه هدايت ملت ايران هستند

 

ايثارگران چراغ راه هدايت ملت ايران هستند

خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد زنجان گفت: همه ما وظيفه داريم به پاس ارزش نهادن به ايثارگري هاي خانواده هاي ايثارگران از آنان ديدار و دلجويي کنيم چرا که ايثارگران چراغ راه ملت ايران در انجام فعاليت هاي اداري و اجتماعي هستند.
به گزارش خبرگزاري آريا، در ادامه اجراي طرح سپاس ياسر شاهي مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اردبيل روز دوشنبه دوم بهمن ۹۶ از والدين شهيد معظم «سبز علي محمدي» و آزاده جانباز «انعام اله درودي» ديدار کرد و در جريان خواسته ها و مشکلات آنان قرار گرفت.
شاهي مدير کل بنياد استان اردبيل در اين ديدار با قدرداني از صبر و استقامت خانواده هاي شهدا و آزادگان عزيز در زندان هاي دشمن بعثي آنان را نمونه هاي بارز مقاومت و از خود گذشتي معرفي و اظهار کرد: همه ما وظيفه داريم به پاس ارزش نهادن به ايثارگري هاي اين خانواده ها از آنان ديدار و دلجويي کنيم چرا که ايثارگران چراغ راه ملت ايران در انجام فعاليت هاي اداري و اجتماعي هستند.
در اين ديدار جواد انزابي معاون مديريت توسعه و منابع انساني بنياد استان و غلامعلي ولي نژاد رييس اداره بنياد شهرستان اردبيل نيز حضور داشتند.

خبر جدید  جهاددانشگاهی در تولید ثروت حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد