۲:۱۸:۰۷ - شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید بیش از ۱۳۹ هزار نفر از جاذبه های گردشگری زنجان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.این مسئول تعداد بازدید از غار کتله‌ خور را ۳۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: بازدید از سایر اماکن تاریخی و گردشگری استان زنجان نیز ۱۲ هزار و ۸۶۶ نفر بوده است. وی مجموع بازدیدها در روز هفتم فروردین ماه را ۱۸ هزار و ۲۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.
بازدید بیش از ۱۳۹ هزار نفر از جاذبه های گردشگری زنجان

شعار سال:یحیی رحمتی امروز اظهار داشت: طی روز هفتم فروردین ‌ماه امسال ۲ هزار و ۱۷۵ نفر از گنبد تاریخی سلطانیه بازدید کردند.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۳۷۷ نفر نیز از موزه رختشویخانه در این روز بازدید کردند، افزود: همچنین تعداد بازدید از موزه مردان نمکی نیز یک هزار و ۵۲۴ نفر بوده است.

این مسئول تعداد بازدید از غار کتله‌ خور را ۳۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: بازدید از سایر اماکن تاریخی و گردشگری استان زنجان نیز ۱۲ هزار و ۸۶۶ نفر بوده است.

وی مجموع بازدیدها در روز هفتم فروردین ماه را ۱۸ هزار و ۲۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به اقامت ۲۴۶ نفر در هتل های استان زنجان، افزود: ۱۴۰ نفر نیز در هتل آپارتمان های استان اسکان یافتند.

رحمتی با بیان اینکه ۲۱۴ نفر در مهمانپذیرهای استان اقامت داشتند، بیان داشت: یک هزار و ۵۲۹ نفر نیز در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان اقامت کردند.

وی افزود: در سایر اقامتگاه های استان زنجان نیز دو هزار و ۹۱۹ نفر اسکان یافتند.

این مسئول مجموع اسکان مسافران نوروزی استان زنجان ز تاریخ ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا هفتم فروردین ۴۴ هزار و ۱۰۶ نفر اعلام کرد و گفت: ۴۷۶مورد نیز بازدید نظارتی از مراکز استان زنجان در این بازه زمانی انجام شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری موج رساتاریخ انتشار۸ فروردین ۹۸، کد خبر: ۱۰۳۹۹، www.mojerasa.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب