2:18:07 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید بیش از ۱۳۹ هزار نفر از جاذبه های گردشگری زنجان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.این مسئول تعداد بازدید از غار کتله‌ خور را ۳۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: بازدید از سایر اماکن تاریخی و گردشگری استان زنجان نیز ۱۲ هزار و ۸۶۶ نفر بوده است. وی مجموع بازدیدها در روز هفتم فروردین ماه را ۱۸ هزار و ۲۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.
بازدید بیش از ۱۳۹ هزار نفر از جاذبه های گردشگری زنجان

شعار سال:یحیی رحمتی امروز اظهار داشت: طی روز هفتم فروردین ‌ماه امسال ۲ هزار و ۱۷۵ نفر از گنبد تاریخی سلطانیه بازدید کردند.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۳۷۷ نفر نیز از موزه رختشویخانه در این روز بازدید کردند، افزود: همچنین تعداد بازدید از موزه مردان نمکی نیز یک هزار و ۵۲۴ نفر بوده است.

این مسئول تعداد بازدید از غار کتله‌ خور را ۳۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: بازدید از سایر اماکن تاریخی و گردشگری استان زنجان نیز ۱۲ هزار و ۸۶۶ نفر بوده است.

خبر جدید  «پا به‌ پای جنگ» در زنجان رونمایی شد

وی مجموع بازدیدها در روز هفتم فروردین ماه را ۱۸ هزار و ۲۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: کل بازدیدهای انجام شده از جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری استان نیز ۱۳۹ هزار و ۲۳۵ نفر از روز ۲۸ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین ماه سال جاری بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اشاره به اقامت ۲۴۶ نفر در هتل های استان زنجان، افزود: ۱۴۰ نفر نیز در هتل آپارتمان های استان اسکان یافتند.

خبر جدید  افزایش 15.12 درصدی آمار گردشگران نوروزی در شهرستان ایجرود

رحمتی با بیان اینکه ۲۱۴ نفر در مهمانپذیرهای استان اقامت داشتند، بیان داشت: یک هزار و ۵۲۹ نفر نیز در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان اقامت کردند.

وی افزود: در سایر اقامتگاه های استان زنجان نیز دو هزار و ۹۱۹ نفر اسکان یافتند.

این مسئول مجموع اسکان مسافران نوروزی استان زنجان ز تاریخ ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا هفتم فروردین ۴۴ هزار و ۱۰۶ نفر اعلام کرد و گفت: ۴۷۶مورد نیز بازدید نظارتی از مراکز استان زنجان در این بازه زمانی انجام شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری موج رساتاریخ انتشار۸ فروردین ۹۸، کد خبر: ۱۰۳۹۹، www.mojerasa.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  قایقرانان زنجانی در اردوی تیم ملی کانوپولو
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب