2:07:33 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باشگاه های پرسپولیس و استقلال درآمدزا می شوند
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر شامگاه پنجشنبه در دیدار با بازاریان و بازرگانان و فعالان اقتصادی استان زنجان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه دولت با تمام توان در تلاش برای فعال کردن اقتصاد کشور است، افزود: دولت با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود و بخش […]
باشگاه های پرسپولیس و استقلال درآمدزا می شوند

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر شامگاه پنجشنبه در دیدار با بازاریان و بازرگانان و فعالان اقتصادی استان زنجان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه دولت با تمام توان در تلاش برای فعال کردن اقتصاد کشور است، افزود: دولت با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود و بخش خصوصی در تلاش برای فعال کردن اقتصاد کشور است و در این زمینه برنامه‌ای هدفمند و کاربردی دارد.

سلطانی فر با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای نسل جوان از مهم‌ترین اهداف دولت است،  متذکر شد: در برنامه بودجه ردیف‌های اعتباری خوبی برای ایجاد اشتغال در کشور پیش بینی شده است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزشگاه ۶ هزار نفری امام خمینی در سال ۱۳۷۸ احداث شده است، ادامه داد: این در حالی است که مشهد، سنندج، کرمانشاه و … همچنان سالن ۶ هزار نفری ندارند و یا نیمه کاره است.

سلطانی فر در ادامه با بیان اینکه امروز سالم‌ترین و ارزان‌ترین ابزار برای پر کردن اوقات فراغت جوانان ورزش است، گفت: طبق آمار دو تیم قرمز و آبی پایتخت ۵۰ میلیون هوادار دارند و این دو تیم در زندگی برخی از افراد تأثیر بیشتری دارد.

خبر جدید  تبری از دشمنان نظام بهترین نوع نهی از منکر/ مساجد محور عزاداری ها

هزینه جاری سالیانه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال زیر ۱۰۰ میلیارد است

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه هزینه جاری سالیانه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال زیر ۱۰۰ میلیارد است، افزود: بازیکن هم میلیاردی وجود دارد، اما هزینه آن را هواداران با سامانه پیامکی پرداخت می‌کنند.

سلطانی فر با بیان اینکه بدهی‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ساماندهی شده است، گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته هزینه و درآمد این دو باشگاه سربه‌سر شده و   طی سال‌های آینده دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درآمدزا می‌شوند.

سلطانی فر با بیان اینکه هدف دولت در اقتصاد  فعال کردن هرچه سریع‌تر آن است، افزود: دولت در بودجه سال آینده ۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در یک قالب و ۱۲ هزار تسهیلات اشتغال روستایی پیش‌بینی کرده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور نیز یک طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل را در دستور کار دارد، ادامه داد: یک طرح دیگر رئیس جمهور نیز بازآفرینی فضاهای شهری است که برای نوسازی بافت فرسوده شهرها متمرکز  شده است.

خبر جدید  استان زنجان ظرفیت‌های خوبی در حوزه گردشگری دارد

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه رئیس جمهوری در هشتمین روز از دهه فجر عملیات اجرایی طرح ملی باز آفرینی شهری را آغاز کرد، گفت: اساس این طرح آن است که با چند هدف بتوانیم در چارچوب برنامه مشخص، بافت فرسوده شهری و مرکزی را بازسازی کنیم.

سلطانی فر افزود: همواره شاهد وقوع زمین لرزه چند ریشتری با تخریب و خسارت جانی زیاد هستیم که در بافت‌های فرسوده در حوادث بیشترین خسارت را داریم.

با بیان اینکه قرار است  بخش عمده‌ای از مسکن که در بخش فرسوده نوسازی می‌شود به زوج‌های جوان و مسکن اولی‌ها با سود ۶ درصد اختصاص می یابد، گفت: با این اقدام امکانات خوبی در بافت‌های نوسازی شده ایجاد و در حوادث غیرمترقبه کمترین آسیب وارد می‌شود، جوانان صاحب مسکن شده و بازار و صنعت آن نیز رونق می‌گیرد.

پیشنهاد ثبت جهانی بازار زنجان بسیار خوب است

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید با بیان اینکه پیشنهاد ثبت جهانی بازار زنجان بسیار خوب است، گفت: ما سالانه اجازه ثبت یک اثر در یونسکو را داریم، اما می‌توان برای زنجان در سالیان آینده این اقدام را انجام داد.

خبر جدید  کمیته امداد حامی زنان سرپرست خانوار

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ثبت جهانی بازار زنجان موجب جذب گردشگر در آینده و همچنین حفظ این بنا خواهد شد، ادامه داد: در حال حاضر ایران هفت‌تا هشت اثر در نوبت ثبت در یونسکو دارد.

سلطانی فر تأکید کرد: باید پایه‌های اعتماد مردم به‌نظام تقویت شود و همچنین باید تلاش کنیم امید در جامعه اسلامی ایران تقویت و نهادینه شود.

وی با تأکید بر اینکه باید همه برای تقویت اعتماد و امید در جامعه تلاش کنیم، افزود: پایه‌های اعتماد بین مردم و مسئولین را باید مستحکم کرده و امید را در بین مردم تقویت کنیم. انتقال نسل با حفظ ارزش و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد