9:07:08 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانوان به تربیت نسل انقلابی اهتمام داشته باشند
گروه اجتماعی: رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان با اشاره به اینکه بانوان در جریان انقلاب اسلامی و استمرار آن نقش مهمی در کنار مردان داشتند، تصریح کرد: در جامعه امروز و با توجه به جنگ نرم دشمن، بانوان باید به تربیت نسل آگاه و انقلابی اهتمام داشته باشند تا ارزش‌های انقلاب با […]
بانوان به تربیت نسل انقلابی اهتمام داشته باشند

گروه اجتماعی: رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان با اشاره به اینکه بانوان در جریان انقلاب اسلامی و استمرار آن نقش مهمی در کنار مردان داشتند، تصریح کرد: در جامعه امروز و با توجه به جنگ نرم دشمن، بانوان باید به تربیت نسل آگاه و انقلابی اهتمام داشته باشند تا ارزش‌های انقلاب با قوت و قدرت ادامه پیدا کند.

آذر آقاداداشی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: بانوان یکی از اقشار تاثیرگذار در جریان انقلاب اسلامی بودند و با حضور در صحنه و همینطور در پشت صحنه با تشویق همسران و تربیت نسل انقلابی تاکنون به خوبی به عنوان بانوی انقلابی خوش درخشیده‌اند.
آقاداداشی با بیان اینکه امروزه جامعه‌ اسلامی ایران به فضل خدای قادر متعال، همت تمام عیار مردم، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده‌ معظم آنان و رشادت ایثارگران گرانقدر و تعالیم حکیمانه‌ امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، پویا و استوار در حال حرکت به سوی برافراشته کردن پرچم عقیدتی انقلاب بر قله‌های پیشرفت و ترقی جهانی است.
بانوان به تربیت نسل انقلابی اهتمام داشته باشند
وی افزود: در این بین دشمنان ساکت ننشته و از همان زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به تکاپوی همه جانبه دست زده‌اند تا از هر راه ممکن و با استفاده از هر ابزاری جریان پیش‌روی انقلاب اسلامی را از حرکت و از مقصد نهایی منحرف کنند.
آقاداداشی تصریح کرد: یکی از زمینه‌های مناسب که از سوی بیگانگان برای این کار شناسایی شده موضوع زن و خانواده‌ سالم و ایجاد چالش‌های تنگناساز و برهم زننده‌ نظم اجتماع از طریق اخلال در فعالیت‌های زنان و ثبات خانواده است بر همین اساس موجودیت زن و خانواده‌ سالم و اخلال در روند فعالیت آنان مورد توجه و سرمایه‌گذاری دشمنان واقع شده و اقدامات فراوانی برای اخلال در محیط‌هایی که زنان ما درآنجا وارد و به فعالیت مشغول می‌شوند انجام می‌گیرد.
این پژوهشگر و آسیب‌شناس اجتماعی که تاکنون تالیف ۵ کتاب را در کارنامه پژوهشی خود دارد، تاکید کرد: بانوان باید با توجه به توان خود و کسب اطلاعات کافی هر اندازه که می‌توانند در زمینه تعالی جامعه اسلامی گام برداشته و نقشه‌های دشمن در عرصه جنگ نرم را نقش برآب کنند.
بانوان به تربیت نسل انقلابی اهتمام داشته باشند
وی افزود: یکی از اقداماتی که برای استفاده از پتانسیل بانوان برای رویارویی با این جریانات شوم و جهت مقابله و کاهش آسیب‌های بوجود آمده،تشکل جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی و در جهت تولید علم، فکر و اندیشه در حوزه‌های گوناگون جامعه امروزی بود.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان تصریح کرد: از آنجاییکه زنان سرمایه‌های ارزشمند ایران اسلامی هستند، امیدواریم از سویی در راستای تقویت همه جانبه زنان و مقابله با آسیب‌های حوزه زن و خانواده در واقع سلامت خانواده‌ها را شاهد باشیم و از سویی دیگر با تربیت و پرورش و معرفی بانوان شاخص در ارائه الگوی زن مسلمان موفق عمل کنیم.
آقاداداشی با اشاره به برنامه‌های جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان گفت: برنامه‌های جمعیت به صورت استانی، منطقه‌ای و کشوری اجرا می‌شود در نشست‌های منطقه‌ای به دنبال احیای هویت مشترک استان‌های هم‌جوار بوده و در موضوع آسیب‌های اجتماعی نیز در پی ارائه راهکار مناسب فرهنگی جهت رفع آسیب‌ها هستیم آخرین نشست منطقه شمالغرب کشور با حضور استان‌های آذر بایجان غربی، شرقی، اردبیل و زنجان به میزبانی استان زنجان برگزار شد.
بانوان به تربیت نسل انقلابی اهتمام داشته باشند
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی استان زنجان با بیان اینکه این جمعیت در قالب سه کارگروه تحکیم خانواده، کارگروه سواد رسانه و فضای مجازی وکارگروه تعمیق باورهای دینی فعالیت دارد به طرح‌هایی که تا کنون در این استان از طریق این جمعیت ارائه و از طریق ادارات و سازمانها ومراکز مردم نهاد به مرحله اجرا در آمده اشاره کرد و گفت: طرح عفاف گرائی در ۵۲ پایگاه، طرح سبک زندگی اسلامی – سیره فاطمی در ۵۸ پایگاه، طرح مدیریت بلوغ فرزندان در ۵۲ پایگاه، طرح پاتوق‌های فرهنگی دخترانه در ۷ پایگاه از جمله اقدامات این جمعیت بوده است.
آقاداداشی تصریح کرد: بانوان با جدی گرفتن نقش خود در حوزه تعلیم و تربیت نسل انقلابی می‌توانند به خوبی در صحنه حضور داشته باشند و علاوه بر ایفای نقش‌های موثر خود در محیط خانواده، موفقیت در عرصه‌های مختلف اجتماع را نیز به اثبات برسانند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد