16:38:19 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانکداری اسلامی با بانکداری بدون ربا تحقق می یابد
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان، بانکداری بدون ربا را در تحقق بانکداری اسلامی مؤثر دانست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، عبدالرضا خاتمی در همایش بانکداری اسلامی در آئینه شریعت اظهار داشت: در اين نوع سيستم بانكداري، بانك ها عملاً به عنوان واسطه گر مالي به بازار و اقتصاد وارد شده […]
بانکداری اسلامی با بانکداری بدون ربا تحقق می یابد

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان، بانکداری بدون ربا را در تحقق بانکداری اسلامی مؤثر دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، عبدالرضا خاتمی در همایش بانکداری اسلامی در آئینه شریعت اظهار داشت: در اين نوع سيستم بانكداري، بانك ها عملاً به عنوان واسطه گر مالي به بازار و اقتصاد وارد شده و بخشي از نقدينگي مردم را به سمت توليد، تجارت و خدمات سوق مي دهند که بازده حاصل شده از اين فعاليت ها را ميان آنان تقسيم مي كنند.

خبر جدید  تمهیدات امنیتی برای موکب‌های استان زنجان اتخاذ شده است

وی افزود: بانکداری اسلامی در حوزه قرض الحسنه کاملاً در حال اجرا و تحقق مي باشد؛ بخشي از منابع بانک ها قرض الحسنه است و موظف هستند تا اين منابع را كه به صورت حساب پس انداز يا جاري توسط مردم نزد شعب تجميع شده است را در قالب قرض الحسنه در اختيار نيازمندان قرار دهند.

خبر جدید  فرزندان شهدا تاثیرگذاری بالایی در جامعه دارند

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات در راستای تولید و اشتغالزایی مورد تأکید این بانک است، گفت: امسال با تسهیلات پرداختی در این بخش روانسازی بیشتری اتفاق می‌افتد و ضمن ایجاد اشتغال برای خانوارها فضای اقتصادی استان نیز ارتقاء می یابد.

خبر جدید  عکاس زنجانی یکی از راه‌یافتگان به نمایشگاه اصلی جشنواره عکس وحدت

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب