17:10:59 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک اطلاعاتی متکدیان در زنجان تهیه شود
به گزارش خبرنگار مهر، رضا عسگری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه  جمع‌آوری متکدیان از زنجان نیاز به مدیریت دارد، افزود: خوشبختانه در بحث نگهداری متکدیان در گرم‌خانه شهرداری اقدامات اولیه را فراهم کرده است. وی اظهار کرد: امکانات اولیه در گرم‌خانه فراهم است ولی با شرایط مطلوب فاصله دارد […]
بانک اطلاعاتی متکدیان در زنجان تهیه شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عسگری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه  جمع‌آوری متکدیان از زنجان نیاز به مدیریت دارد، افزود: خوشبختانه در بحث نگهداری متکدیان در گرم‌خانه شهرداری اقدامات اولیه را فراهم کرده است.

وی اظهار کرد: امکانات اولیه در گرم‌خانه فراهم است ولی با شرایط مطلوب فاصله دارد و امکانات اولیه در گرم‌خانه فراهم شود. 

خبر جدید  برگزاری چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی در زنجان

فرماندار زنجان به جمع‌آوری متکدیان در زنجان اشاره کرد و گفت: بر اساس بررسی‌هایی که فرمانداری زنجان انجام داده گروهی از متکدیان معلول بوده و باید تحت پوشش بهزیستی قرار بگیرند، گروه دوم سرپرست خانواده بوده و باید تحت پوشش  بهزیستی قرار بگیرند و گروهی هم هستند که نیاز مالی  ندارند و تکدی گری را شغل انتخاب کرده‌اند. 

خبر جدید  احداث واحد تولید تجهیزات پزشکی در ارس

عسگری تأکید کرد: خوشبختانه غربالگری متکدیان در زنجان توسط فرمانداری زنجان انجام‌گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ کمک نکردن به متکدیان در زنجان فرهنگ‌سازی شود، افزود: فرهنگ کمک به خیریه‌ها به جای کمک به متکدیان باید در استان زنجان نهادینه شود.

فرماندار زنجان بابیان اینکه بانک اطلاعاتی متکدیان در زنجان تهیه شود، افزود: اگر این مهم انجام شود نیازمندان واقعی شناسایی می شوند و در صورت نیازمند بودن افراد به آنها کمک شود.

خبر جدید  زنجان غرق در نور و شور و سرور

عسگری لزوم فرهنگ‌سازی در خصوص کمک به خیریه‌ها را توسط رسانه‌ها مورد تاکید قرارداد و گفت: درزمینهٔ توسعه فعالیت خیریه‌ها در استان تلاش جدی صورت بگیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد