13:14:09 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید اداره هر جامعه ای مبتنی بر یک قرارداد بین مردم و حکومت باشد
باید اداره هر جامعه ای مبتنی بر یک قرارداد بین مردم و حکومت باشد، در عهد و پیمانی که حکومت و مردم با یکدیگر می بندند، باید پایبندی وجود داشته باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در همایش حقوق شهروندی و آسیب های اجتماعی با اشاره به اینکه  امروز راه تقویت منافع […]
باید اداره هر جامعه ای مبتنی بر یک قرارداد بین مردم و حکومت باشد

باید اداره هر جامعه ای مبتنی بر یک قرارداد بین مردم و حکومت باشد، در عهد و پیمانی که حکومت و مردم با یکدیگر می بندند، باید پایبندی وجود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در همایش حقوق شهروندی و آسیب های اجتماعی با اشاره به اینکه  امروز راه تقویت منافع ملی ملت در سایه رهبری و دولت مقتدر است، گفت: امروز مردم باید احساس کنند کشور را یک دولت و حاکمیت قانونمند اداره می کند.

اسداله درویش ‌امیری افزود: دانشمندان بزرگی در تدوین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نقش داشتند و همین افراد، پیش نویس قانون اساسی را تدوین کردند.

خبر جدید  مدیران نالایق موجب فشار اقتصادی بیشتر به مردم شده اند

وی با اشاره به اینکه با آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، باید تمامی مردم و مسئولان به اجرای دقیق قانون اساسی تمکین کنند، اظهار داشت:حفظ عزت، سربلندی و منافع ملت ایران با اجرای دقیق قانون اساسی محقق می شود که البته عده ای در کشور، تمایلی برای اجرای برخی بندهای قانون اساسی ندارند.

استاندار زنجان تصریح کرد: اگر هر کدام از مسئولین و مردم، اجرای قانون اساسی را زیر پا بگذارند، در ایجاد بی نظمی و هرج و مرج در کشور سهیم هستند.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه و جشنواره صنایع دستی و مشاغل خانگی در زنجان

اسداله درویش ‌امیری با اشاره به اینکه قانون اساسی ایران، یکی از مترقی ترین قوانین در دنیا محسوب می شود، گفت: تدوین بندهای مهم قانون اساسی توسط افرادی همچون شهید بهشتی صورت گرفت که تسلط کاملی بر مسائل حقوقی و اسلام داشت و از جمله افراد دیگر تاثیرگذار در تدوین قانون اساسی شهید صدوقی، شهید اشرفی اصفهانی، شهید مدنی و شهید دستغیب بودند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) در آغازین روزهای انقلاب، دستور تدوین قانون اساسی را صادر نمود، افزود: امام خمینی (ره)، تربیت شده مکتبی است که در آن امیرالمومنین در زمان خلافت خود برای جامعه تحت امرش، قانون وضع کرده بود.

خبر جدید  لزوم تلاش تبیین کارنامه و دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید در رسانه ملی

استاندار زنجان تصریح کرد: باید اداره هر جامعه ای مبتنی بر یک قرارداد بین مردم و حکومت باشد، در عهد و پیمانی که حکومت و مردم با یکدیگر می بندند، باید پایبندی وجود داشته باشد که مهم ترین این عهدها بین مردم و حکومت، مسائل اجتماعی، اقتصادی، عدالت اسلامی و حقوق شهروندی می باشد که تامین آن در قانون اساسی، لحاظ شده است.

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد