19:43:03 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید از حقوق شهروندان حمایت شود
باید از حقوق شهروندان به ویژه در روزهای پایانی سال حمایت شود.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خاتمی   در دیدار با مسؤولان اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: یکی از موضوعاتی که باید توسط تعزیرات حکومتی مورد توجه قرار گیرد، رسیدگی به حقوق […]
باید از حقوق شهروندان حمایت شود

باید از حقوق شهروندان به ویژه در روزهای پایانی سال حمایت شود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان خاتمی   در دیدار با مسؤولان اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: یکی از موضوعاتی که باید توسط تعزیرات حکومتی مورد توجه قرار گیرد، رسیدگی به حقوق مردم است.

خبر جدید  ضرروت نهادینه‌سازی فرهنگ امر به‌ معروف و نهی از منکر در ابعاد مختلف جامعه

آیت‌الله علی با اشاره به اینکه بحث بررسی صدور فاکتور در سطح استان از طرف اصناف و فروشگاه‌ها و همچنین بحث گرانفروشی و تخلف نیز باید از سوی تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های ذیربط مورد توجه ویژه باشد، افزود: باید از حقوق شهروندان به ویژه در روزهای پایانی سال حمایت شود.

خبر جدید  برگزاری دوره تربیت مربی حفظ قرآن توسط سازمان اوقاف

 وی با تأکید بر نظارت بیشتر به بازار و کنترل قیمت‌ها اظهار داشت: باید فرهنگ‌سازی در حوزه مصرف داخلی مورد توجه باشد و از قاچاق کالا نیز جلوگیری شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه جلوگیری از قاچاق کالا موجب بهبود وضعیت اقتصادی می‌شود، تصریح کرد: باید این موضوع از سوی مسوؤلان مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  فرزندان شهدا تاثیرگذاری بالایی در جامعه دارند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد