15:53:51 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید در سبک زندگی اسلامی جایگاه سالمندان تقویت شود
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه کشور در آستانه پیر شدن است و باید راهبردی برای جوان ماندن جامعه و فرزند آوری مدنظر قرار گیرد، گفت: توجه به این امر مهم ضروری است. وی با بیان اینکه باید سیاست […]
باید در سبک زندگی اسلامی جایگاه سالمندان تقویت شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه کشور در آستانه پیر شدن است و باید راهبردی برای جوان ماندن جامعه و فرزند آوری مدنظر قرار گیرد، گفت: توجه به این امر مهم ضروری است.

وی با بیان اینکه باید سیاست نظام در حوزه فرزند آوری و جوان ماندن باید مشخص باشد، ادامه داد: باید بر اساس سبک زندگی اسلامی برنامه‌ریزی لازم برای نگهداری سالمندان موردتوجه قرار گیرد و طوری نباشد که سالمندان از خانه‌ها دور شوند و این در سبک زندگی اسلامی جایی ندارد.

خبر جدید  مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان در تبریز

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تأکید کرد: اجتماع از خانواده شکل می‌گیر دو باید فرهنگ‌سازی لازم را داشته باشیم و سالمندان در محیط خانواده نگهداری شوند.

صفی یاری ابراز کرد: باید در سبک زندگی اسلامی جایگاه سالمندان  تقویت و مشخص شود و مبتنی بر این امر تصمیمات لازم در دستور کار قرار بگیرد.

خبر جدید  گزارش وضعیت راه‌های استان زنجان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: باید محیط خانواده طوری باشد که  سالمندان از محیط خانواده دور نشوند و خانواده زمانی معنا دارد که تمام افراد خانواده در کنار هم باشند.

صفی یاری  یادآور شد: طبق منویات مقام معظم رهبری امروز غرب با مقوله‌ای به نام خانواده غریبه است و خانواده‌ها از هم دور شده و کیان خانواده‌ها ازهم‌پاشیده و نباید ین فرهنگ در نظام جمهوری اسلامی ایران جا بیفتد.

خبر جدید  شورای برنامه‌ریزی سهم استانی از ردیف‌های ملی را مشخص کند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب