15:37:09 - یکشنبه 15 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با متخلفان گران فروشی برخورد می‌کنیم
فرماندار زنجان با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار شهرستان زنجان چهارشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شود، گفت: بازرسان و دستگاه تعزیرات حکومتی باید با گران فروشی‌ها برخورد کنند. شعار سال: فرماندار زنجان با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار شهرستان زنجان چهارشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شود، گفت: بازرسان و دستگاه تعزیرات حکومتی باید با گران فروشی‌ها برخورد […]
با متخلفان گران فروشی برخورد می‌کنیم

فرماندار زنجان با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار شهرستان زنجان چهارشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شود، گفت: بازرسان و دستگاه تعزیرات حکومتی باید با گران فروشی‌ها برخورد کنند.

شعار سال: فرماندار زنجان با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار شهرستان زنجان چهارشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شود، گفت: بازرسان و دستگاه تعزیرات حکومتی باید با گران فروشی‌ها برخورد کنند.

رضا عسگری به نوسانات بازار در هفته‌های گذشته اشاره و اظهار داشت: با توجه به حساسیت کار جلسات ستاد تنظیم بازار به شکل هفتگی در فرمانداری زنجان برگزار می‌شود.

خبر جدید  ایستادگی ، پیام حضور مردم

وی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار چهارشنبه‌های هر هفته با حضور مسئولان شهرستانی برگزار می‌شود، گفت: ستاد تنظیم بازار نباید سبب این شود که برخی دستگاه‌ها از وظایف ذاتی خود فرار کنند.

فرماندار زنجان تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار مسئول برخورد با گران فروشی و برخورد با فروشندگان متخلف نیست و این وظیفه بر عهده اداره بازرسی سامان صنعت، معدن و تجارت و نیز سازمان تعزیرات حکومتی است.

وی با تاکید بر اینکه باید با عاملان گران فروشی برخورد قاطع شود، گفت: مردم می‌توانند با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند و گزارشات خود را به اداره بازرسی اعلام کنند.

خبر جدید  با حضور پرشور مردم، انتخابات آتی باید به بهترین نحو برگزار گردد

عسگری با بیان اینکه کسانی که از ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی برای واردات و یا تولید استفاده کردند نباید افزایش قیمت را در محضولاتشان لحاظ کنند، خاطرنشان کرد: بازرسان باید اینگونه افراد را احصا کنند.

وی از افتتاح چند پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: به زودی پروژه‌ها جمع بندی می‌شود و رسانه‌ای می‌شود.

فرماندار زنجان پروژه پیاده راه کردن خیابان امام(ره) را مهم ارزیابی کرد و گفت: اگرچه با آغاز به کار کردن این پروژه حواشی داشت و مردم اعتراض می‌کردند  ولی خوشبختانه خوب مدیریت شد.

خبر جدید  جشنواره اکو فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری زنجان

وی در پایان از اعزام خود به سفر حج تمتع در سال جاری خبر داد و گفت: از تمام مردم شهر زنجان حلالیت می‌طلبم و نایب الزیاره تمام مردم زنجان خواهم بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۷۶۲۶۰ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب