12:01:15 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده است
سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر با توجه به بارش باران و برف برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده است و در این میان رانندگان حتماً با احتیاط رانندگی کنند. وی اظهار کرد: با توجه به بارش باران و برف تردد در گردنه‌های کوهستانی استان زنجان به‌کندی انجام می‌گیرد. […]
برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده است

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در حال حاضر با توجه به بارش باران و برف برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده است و در این میان رانندگان حتماً با احتیاط رانندگی کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به بارش باران و برف تردد در گردنه‌های کوهستانی استان زنجان به‌کندی انجام می‌گیرد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان با بیان اینکه رانندگان حتماً برای تردد در گردنه‌های کوهستانی  دقت کنند و تمهیدات گرمایشی را در دستور کار قرار دهند، گفت: برف و کولاک موضعی  جاده‌های زنجان را خیس و لغزنده کرده است و رانندگانی که در فصل زمستان اقدام به مسافرت می‌کنند توصیه می‌شود خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز کنند.

خبر جدید  بازدید ۶۵ هزار نفر از بقاع متبرکه استان زنجان

شیرمحمدی تأکید کرد: رانندگان با توجه به بارش برف حتماً با دقت و حوصله رانندگی و از سبقت و سرعت غیرمجاز خودداری کنند و با توجه به بارش برف در گردنه‌های کوهستانی، رانندگان حتماً از زنجیر چرخ استفاده کنند و با توجه به وقوع کولاک و مه آستانه دید خود را تقویت کنند.

خبر جدید  طبیعت اردیبهشت طارم

وی تصریح کرد: در حال حاضر بارش برف در گردنه‌ها باعث لغزندگی سطح جاده‌ها و کاهش دید رانندگان شده، بنابراین رانندگان برای تردد در گردنه‌ها و محورهای برف‌گیر استان حتماً تمهیدات ایمنی و گرمایشی را موردتوجه قرار دهند.

شیرمحمدی افزود: مردم به‌محض اینکه قصد مسافرت داشته باشند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها باخبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت جاده‌ها باخبر شوند.

خبر جدید  ۱۳۷ واحد مسکن به خانواده های دو معلول در زنجان واگذارشده است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد