12:22:28 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه‌ریزی‌ شهرداری زنجان برای ماه پایانی سال
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل شهرداری زنجان گفت: شهرداری زنجان برای مناسبت‌های پیش رو در ماه پایانی سال برنامه‌ریزی‌های مختلفی کرده است. غلامحسن احمدی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط شهرداری زنجان بحث آذین‌بندی و فضاسازی در ایام پایانی سال است، افزود: رنگ‌کاری جداول […]
برنامه‌ریزی‌ شهرداری زنجان برای ماه پایانی سال

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل شهرداری زنجان گفت: شهرداری زنجان برای مناسبت‌های پیش رو در ماه پایانی سال برنامه‌ریزی‌های مختلفی کرده است.

غلامحسن احمدی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط شهرداری زنجان بحث آذین‌بندی و فضاسازی در ایام پایانی سال است، افزود: رنگ‌کاری جداول و همچنین رسیدگی بیشتر به نظات شهری از جمله برنامه‌ها است.

خبر جدید  لزوم تلاش جهت نزدیکی بین نسل سوم و نسل اول انقلاب

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های شهرداری ساخت سه بازارچه در شهر است، اظهارداشت: ساخت یک بازارچه در هر یک از شهرک‌های زنجان در دستور کار شهرداری است.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان تصریح کرد: طبق برنامه ایجاد بازارچه در پونک، الهیه و پارک رجایی مورد نظر است و این بازارچه‌ها در قالب عرضه محصولات کشاورزی فعالیت خواهند کرد.

خبر جدید  ساماندهی دستفروشان و دوره گردها با راه اندازی بازارچه های محلی

احمدی با اشاره به اینکه هم اکنون بازارچه مربوط به پونک و الهیه در حال ساخت است، گفت: در پارک رجایی نیز در آینده بازارچه مربوط ساخته خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان همچنین از برنامه شهرداری برای ساخت گلخانه مرکزی نیز خبر داد و افزود: این گلخانه به منظور پرورش انواع گل و گیاه در زنجان ساخته خواهد شد.

خبر جدید  در بودجه سال آینده 33 پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد