11:53:12 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه‌های قرآنی دهه فجر اداره‌کل تبلیغات اسلامی زنجان اعلام شد
حجت‌الاسلام علیرضا بهبودی، سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش شده تا گرامیداشت دهه فجر امسال نیز همراه با اجرای برنامه‌های مختلف قرآنی بوده و رنگ و بوی قرآنی همراه داشته باشد.   ۲۰ عنوان برنامه‌ […]
برنامه‌های قرآنی دهه فجر اداره‌کل تبلیغات اسلامی زنجان اعلام شد

حجت‌الاسلام علیرضا بهبودی، سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش شده تا گرامیداشت دهه فجر امسال نیز همراه با اجرای برنامه‌های مختلف قرآنی بوده و رنگ و بوی قرآنی همراه داشته باشد.
 
۲۰ عنوان برنامه‌ قرآنی در استان زنجان اجرا می‌شود
 
وی افزود: ۲۰ عنوان برنامه برای گرامیداشت دهه فجر امسال در استان زنجان از سوی اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با همراهی موسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی در نظر گرفته شده است.
 
آغاز برنامه‌های دهه فجر با طلیعه نور
 
حجت‌الاسلام بهبودی از برگزاری پنجمین ویژه‌برنامه طلیعه نور خبر داد و گفت: طلیعه نور عنوان محفل قرآنی است که در آغاز دهه فجر برگزار می‌شود تا ابتدای مراسم این ایام با آیات نورانی وحی زینت پیدا کند.
 
توزیع ۳۰۰ جلد قرآن در مناطق محروم زنجان
 
سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تهیه ۳۰۰ جلد کلام الله مجید به همت خیّرین قرآنی خبر داد و تاکید کرد: این تعداد قرآن در ۳۰ منطقه محروم زنجان توزیع می‌شود.
 
اعزام تیم‌های قرآنی به مناطق محروم استان
 
حجت‌الاسلام بهبودی گفت: با هدف اجرای برنامه‌های قرآنی و محافل انس، تیم‌های قرآنی متشکل از فعالان و اساتید در قالب ۱۰ گروه به مناطق مختلف و محروم استان زنجان اعزام می‌شوند.
 
تجلیل از فعالان قرآنی مناطق محروم
 
وی افزود: در حاشیه برگزاری محافل انس با قرآن کریم و برنامه‌های ویژه ایام‌الله دهه فجر با هدف تقدیر از زحمات و ایجاد انگیزه مضاعف برای علاقه‌مندان، تجلیل از فعالان قرآنی در مناطق محروم استان در دستور کار قرار دارد.
 
راه‌اندازی انجمن قرآنیان استان
 
سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان یکی دیگر از ویژه‌برنامه‌های دهه فجر را راه‌اندازی انجمن قرآنیان استان عنوان کرد و گفت: راه‌اندازی این انجمن از مصوبات سازمان دارالقرآن است.
 
وی افزود: این انجمن با فعالان و اساتید قرآنی استان و با هدف هم‌افزایی قرآنی تشکیل خواهد شد که به صورت شورایی فعالیت کرده و در واقع به منزله اتاق فکر قرآنی استان خواهد بود.
 
برگزاری ۱۰ محفل انس با قرآن
 
حجت‌الاسلام بهبودی تصریح کرد: در دهه فجر امسال برگزاری ۱۰ محفل انس با قرآن با حضور عموم مردم و در مناطق مختلف زنجان در نظر گرفته شده است.
 
افتتاح ۱۲ خانه قرآن شهری و روستایی
 
سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از افتتاح ۱۲ خانه قرآن شهری و روستایی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۰۰ خانه قرآنی در استان فعالیت دارند.
 
برگزاری جشنواره قرآنی
 
وی با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی در مناطق ۷ گانه شهر زنجان افزود: این جشنواره در رشته‌های مختلف قرآنی از جمله نقاشی، حفظ، دکلمه و ترجمه آیات برای همه اعضای خانواده‌ها؛ فرزندان و والدین، برگزار خواهد شد.
 
بازدید از موسسات و خانه‌های قرآنی
 
حجت‌الاسلام بهبودی تاکید کرد: با هدف حمایت از برنامه‌های و آشنایی با روند فعالیت موسسات و خانه‌های قرآنی و دیدار با فعالان این حوزه، بازدید از موسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی در دهه فجر امسال در دستور کار قرار دارد.
 
برگزاری نمایشگاه قرآنی
 
وی از برگزاری نمایشگاه قرآنی با همکاری شهرداری زنجان و حضور موسسات، خانه‌های قرآن شهری و روستایی و فعالان این عرصه خبر داد و گفت: با نهایی شدن محل برگزاری نمایشگاه قرآنی، آدرس محل برگزاری نمایشگاه جهت بازدید عموم اعلام خواهد شد.
 
برگزاری ایستگاه‌های قرآنی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن
 
سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: حسن ختام برنامه‌های قرآنی دهه فجر امسال برگزاری ایستگاه‌های قرآنی با عنوان «قرآن بخوان، جایزه بگیر» در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد