18:36:22 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه ایمنی آب تضمین‌کننده کیفیت آب شرب
معاون بهره‌برداری شرکت آبفای استان زنجان گفت: مهم‌ترین و کامل‌ترین اقدام برای تضمین کیفیت آب شرب، برنامه ایمنی آب است. «علی‌محمد نادرخانی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به این پرسش که چه تضمینی برای کیفیت آب شرب وجود دارد، افزود: برنامه ایمنی آب، یکی از کامل‌ترین و مهم‌ترین اقدامات در زمینه تضمین کیفیت […]
برنامه ایمنی آب تضمین‌کننده کیفیت آب شرب

معاون بهره‌برداری شرکت آبفای استان زنجان گفت: مهم‌ترین و کامل‌ترین اقدام برای تضمین کیفیت آب شرب، برنامه ایمنی آب است.

«علی‌محمد نادرخانی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به این پرسش که چه تضمینی برای کیفیت آب شرب وجود دارد، افزود: برنامه ایمنی آب، یکی از کامل‌ترین و مهم‌ترین اقدامات در زمینه تضمین کیفیت آب شرب است که این برنامه توسط سازمان جهانی بهداشت تهیه و اجرای آن به کشورهای عضو توصیه شده است.

وی از اجرای کارگاه آموزش ایمنی آب در شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی، نمایندگان سمن‌ها، شرکت‌های عضو کارگروه و نیز همکاران شرکت آب و فاضلاب استان زنجان حضور داشتند.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی نهادی تنومند و باریشه در حیات انقلاب اسلامی است

این مسئول ادامه داد: اجرای برنامه ایمنی آب در محدوده شهر زنجان به‌عنوان شهر پایلوت در حال اجرا بوده و سازمان‌ها و شرکت‌های مربوطه همچون استانداری، شرکت آب منطقه‌ای، مرکز بهداشت و درمان، سازمان حفاظت از محیط زیست، جهادکشاورزی، شرکت آب و فاضلاب روستایی، شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در اجرای این طرح مشارکت دارند.

خبر جدید  غرس نهال‌های مهربانی با دستان خیرین در محوطه کلینیک تخصصی مهرانه

نادرخانی با یادآوری اینکه گستره عمل برنامه ایمنی آب از حوضه آبریز تا مصرف‌کننده را در بر گرفته و مدیریت آن بر اساس میزان ریسک احتمالی است، افزود: در حال حاضر اجرای این طرح با توجه به وجود پدیده‌های خشکسالی و کمبود منابع آبی سالم به عنوان یک نیاز اساسی برای سازمان‌های متولی از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه مرکزی این شرکت پارامترهای فیزیکی ـ شیمیایی و آزمون‌های میکروبی و بیولوژی آب شبکه توزیع، مخازن و منابع تأمین آب را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و این در حالی است که این آزمایشگاه دارای استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ۱۷۰۲۵ بوده و طبق استاندارد ملی ۱۰۵۳ و دستورالعمل‌های ارسالی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، کیفیت آب شهرهای تحت پوشش را مورد پایش و آزمون قرار می‌دهد.

خبر جدید  دولتمردان برای حل مشکلات مردم، عزم جدی داشته باشند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد